kigyogirl

Regisztráció dátuma: 2011. március 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. március 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

CV Cadea Vera Face 25+ Hidratáló Arckrém

CV Cadea Vera Face 25+ Hidratáló Arckrém
2017. november 13.

Az első néhány hétben szuper volt, remekül hidratálta a bőrömet, még egy kicsit mattította is. Aztán kb. az üveg háromnegyedénél jártam, amikor iszonyúan elkezdte zsírosítani a bőrömet pedig nem vittem túlzásba a használatát. Az érzéseim így vegyesek, lehet hogy másnak bejön és szuper lesz, nekem sajna rövid ideig tartott a kapcsolatom vele :( Amíg tette a dolgát addig szuper volt, nem okozott semmi pattanást vagy kiütés vagy ilyesmit, utána pénzkidobás.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2017. szeptember 13.

Kombinált bőröm van, az orrom mellett az arcomon hámlik a bőr, a homlokomon viszont úgy fénylek mint egy diszkógömb, emellett az államon folyamatosan feszült a bőr és kinyomhatatlan pattanások jelentek meg. Amióta ezt a szappant használom napi 1x (néha 2x), ezek mind enyhültek. Sokkal jobb a bőröm állapota, kellemesebb a tapintása és nem is viszket meg hámlik. Egy jó hidratálóval ez a szappan remekül teszi a dolgát :) Mindenképpen újra fogom venni!

Balea Anti-Transpirant 5in1 Protection Golyós Deo

Balea Anti-Transpirant 5in1 Protection Golyós Deo
2017. szeptember 13.

Egyszer használ, egyszer nem. Eddig egy másik Balea dezodort használtam, ott nem tapasztaltam ilyet, ezt nem venném újra mert sokszor büdös vagyok a nap végén :S