kiisviirag

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser
2018. február 13.

A legeslegjobb arclemosó ami létezik. Én évek óta ezt használom mindennap, nem szárít. Segített megküzdeni a problémás arcbőrömmel, mindig kis hű társam. Kiegyensúlyozza az arc pH-t, tisztít, puhít. Van hogy 3 percig fent hagyom, ha nincs időm egy hosszabb arcpakolásra, egyből rendbe tesz mindent. Ha valaki szereti a természetes dolgokat akkor ennél aligha van jobb választás. Nagyon sokáig elég egy tubus. Kedvenc arcápolási rutintermék.

NARS Radiant Creamy Concealer

NARS Radiant Creamy Concealer
2018. február 13.

Nem hiába ennyire kedvenc, hozza amit igér. Számomra multifunkcionális, néha nappali arckrémmel keverve viszem fel az egész arcomra, csodálatosan egységes bőrképet hozva létre. Egyszer midenkinek ki kell próbálnia. Kreol bőrömhöz a Medium Custard árnyalatot használom. Szeretem.

Chanel Masque Destressant Purete

Chanel Masque Destressant Purete
2018. február 13.

Szerettem volna valami luxus arcmaszkot kipróbálni, nem zsíros a bőröm, de valahogy mégis ezt választottam. Senkinek nem ajánlom, szerintem ez a legalja a márkának. Kényelmetlen, húzza a bőrt, semmi látványos hatás, semmi különös jó érzés. Sőt, inkább elfáradt a bőröm tőle, elvette az ragyogást, sőt rosszabb napokon még irritált és pattanásokat gerjesztett. Még az illata is erőltetett és borzalmas. Én tényleg senkinek NEM AJÁNLOM, még csak kísérletezésre sem!