kikcse

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25
2020. január 10.

Igaz ritkán használom, de jó kis krém.Én is mint az előttem író, fényvédős hidratálót kerestem és rá esett a választásom. Folyékony állagú, kellemes vizes illatú, nem zsíros, gyorsan beszívódó krém. Tényleg jól hidratál, még így a hideg időben sem éreztem, hogy húzódna napközben az arcom. Jól lehet rá sminkelni. Azért kap csak 4* mert, drágállom.

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Bourjois Healthy Mix BB Cream
2020. január 10.

BOURJOIS ide vagy oda, nálam a kukában kötött ki, pedig nem olcsó! Számomra egy sűrű, elkenhetetlen, zsíros bb krém volt. Nagyon bánom, hogy megvettem, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A közepes árnyalatot vettem meg, ami egy kicsit sötét is volt a bőrömnek, de egyszerűen az én bőrömmel nem működött jól, nagyon zsírosította. A fedésével nem lett volna baj, csak az összes többivel volt...:)

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2020. január 10.

Szeretem ezt az alapozót, már többször újravettem. Megtaláltam benne a nekem megfelelő árnyalatot, és én a fedésével is meg vagyok elégedve,ennél nekem nem kell több. Félek is, hogy egyszer csak kivonják a forgalomból, és megint csak kereshetem a megfelelő alapozót. Állaga krémes, smink ecsettel és szivaccsal is könnyen eldolgozható. Tőlem megérdemli az 5*-ot.

1 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Sesame Protein PG-Propyl Methylsilanediol EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen