Kiki7

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Farmasi Lehúzható Maszk E-vitaminnal és Glicerinnel

Farmasi Lehúzható Maszk E-vitaminnal és Glicerinnel
2014. április 14.

Szörnyűűű. Először is a szaga: színtiszta pillanatragasztó... szinte megijedtem mikor otthon megszagoltam (hát igen, miért nem a boltban szagolgattad, igaz-igaz). De persze ha már megvettük, kipróbáljuk... Felkenés után a ragasztószag átmegy erőteljes citromba, ami már csípi az ember szemét... Utána pedig alig tudtam levakarni magamról, tépkedte ki a pihéket az arcomról. Rémálom, soha-soha többet!

Aromax Mandulaolaj

Aromax Mandulaolaj
2014. április 14.

Még csak rövid ideje használom, de kijelenthetem: imádom! Legfőképp arcra használom csak úgy natúr és remekül teljesít. Szuperpuha arcbőr, semmi patti, halványodó hegek... Mi kell még? : ) Először félve használtam, mivel a kókuszolajjal már megjártam, rengeteg csúnyaságot hozott ki ( de persze buta én, mit várok egy 4-es komedoindexű olajtól, ugye? :) ), szóval nagyon örülök hogy ez bevált. Ajánlom mindenkinek! : )

Yves Rocher Hydra Hidratáló Ajakbalzsam Szőlőmagolajjal

Yves Rocher Hydra Hidratáló Ajakbalzsam Szőlőmagolajjal
2014. április 14.

Nekem sajnos a tekergetős bigyója egy nap használat utána elromlott, már nem tudtam visszacsavarni az ajakbalzsamot, ami elég bosszantó. Egyébként a hidratálása nagyon jó és az illata... mennyei!! Összességében kedvenc, de -1 csillag a nem elég strapabíró csomagolásért.