kikolett

Regisztráció dátuma: 2016. június 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém
2021. július 2.

Napi használata segít a pattanásokon, max. aprók jönnek ki, nem zsírosítja az arcom a szokásosnál jobban. Könnyű felvinni, azonnal beszívódik, jó illata van, bár nekem jobban tetszene, ha nem lenne illata. Jó kis krém, de kiváncsi vagyok valami másra, lehetőleg olyanra, amiben van fényvédő is.

Sellon Korpásodás Elleni Sampon

Sellon Korpásodás Elleni Sampon
2020. augusztus 9.

Nálam kordában tartja a korpát, de nem szünteti meg. Az első flakon után egy gyengébb korpásodás elleni sampont használva éreztem meg igazán a hiányát. Adok még neki esélyt, de nagy valószínűséggel mást is ki fogok próbálni.

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50
2020. május 14.

Kb. fél éve használom, egy olyan hidratálót kerestem, ami tartalmaz fényvédőt és tud segíteni valamennyire a ráncok megelőzésében is. Nagyon folyékony állagú, de könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. Kicsit furcsa szaga van, ami a bőrön is érezhető. Nekem nem okozott irritációt a szemem körül. Nem hagy maga után semmilyen réteget, viszont a nap közepére kezdem érezni, hogy zsírosodik a bőröm, így ezen a téren nem segít.
Nálam pár hónap után elkezdett szétválni a tubus és az "adagoló", így már több krém jön ki az adagoló oldalán. :(