Best of Beauty 2019

killerqueen

Regisztráció dátuma: 2014. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Kiko Precision Lip Pencil

Kiko Precision Lip Pencil
2015. december 8.

Vannak vilagos szinek, nekem a 300-as caffelatte van meg, ami eleg vilagos szin, sot nekem tul vilagos is! Eros piros szinu a szam, nehez nude-ra festenem.
Nagyon jo szajceruza de az elobb meg akartam nezni a szineket a weben, es eltunt a szajceruzak kozul, pedig a boltban meg van, de ezek szerint lehet megszunik? :-(
Kozepesen kemeny, de jol fog, jol satirozhato es tartos, de nem az a szajon darabosodo fajta. 4,20 eu az ara, es gyonyoruek a piros es a sotet arnyalatok is, lehet beszerzek nehanyat amig lehet.

Zarojelben egy kis megjegyzes: kulfoldon elek, ekezet nelkul irok es altalaban belejavitanak odafentrol a leirasaimba a feltolteseknel (potoljak az ekezeteket). A "hipòàllèrgèn"-t nem en kovettem el :-o

Kiko Unforgettable Wp Szempillaspirál

Kiko Unforgettable Wp Szempillaspirál
2015. december 7.

Hàt ez nem, nagyon nem :-/
Nem fest szep nagy pillakat, igazi "rossz" vizallo spiral, mintha mar megszaradna festes kozben!
Szoval semmi wow hatas, de ami a legrosszabb, ami miatt 1 csillag, hogy mint vizallo spiral sem latja el a feladatàt, egy kis sirastol mar folyik is szanaszet, persze ami meg fentmarad azt alig lehet olajos lemosoval eltavolitani.
Semmire nem jo.
Nem tudom milyen lehet a normal verzioja, meg sosem probaltam, nyilvan jobb mint a waterproof, mint mindig, de ebbol kiindulva, hogy ez milyen rossz, nehezen kepzelem el hogy a sima formulajava hatalmas pillakat lehetne festeni.

Nivea Pure & Natural Hidratáló Nappali Krém

Nivea Pure & Natural Hidratáló Nappali Krém
2015. december 4.

Az uj csomagolassal most vettem eloszor. Kb. 3 eve hasznaltam el 1-2 tegellyel, amikor megjelent. Jonak tartottam de nem vettem azota. Most 1-2 hete hasznalom ezt az ujat, szerintem tortent valtozas az allagaban, de nem rossz, jo sminkalap es nem okozott eddig pattanasokat.
Erdekessegkeppen irom, hogy az olasz verzio osszetetele csak majdnem egyezik az itt leirtakkal, 3 osszetevo nincs benne, a methylpropanediol, propylene glycol, methylisothiazolinone, viszont a legutobbi helyett van benne Phenoxyethanol.