Kimi

Regisztráció dátuma: 2013. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Magical Team Ajakápoló

Balea Magical Team Ajakápoló
2019. december 29.

Azért vettem meg, mert nem volt amit kerestem és a csomagolása irtó cuki. :D
Nem fűztem hozzá nagy reményeket mégis nagyon jól teljesít. Egész jól hidratál és a mű illata se sok, sőt én kimondottan szeretem.

Essence Camouflage+ Healthy Glow Korrektor

Essence Camouflage+ Healthy Glow Korrektor
2019. december 29.

Mindenki a Catrice-szel hasonlítja össze így én is kipróbáltam hátha még annál is jobb lesz. Állagra tömörebb, nehezebb ezért a fedése szuper, de a szem alatti karikáimat ez se fedi el tökéletesen és tartósságban se győzött meg. Az illata sokkal intenzívebb a Catrice-nél, egyenlőre mégse szárítja annyira a bőrömet.
Mindkettő négy csillagos nagyjából ugyanazt nyújtják.

NYX Professional Makeup Glitter Goals Liquid Eyeliner

NYX Professional Makeup Glitter Goals Liquid Eyeliner
2019. december 29.

Egy NYX-es képen keltette fel az érdeklődésem a Stage Troopers árnyalat és szaladtam is az üzletbe megvásárolni. Először önmagában használtam, de nem igazán tetszett a végeredmény mivel áttetsző enyhén feketés színt kaptam csillámokkal és nem egészen erre vágytam. Első próbálkozásomból okulva másodszor fekete tusra vittem fel és így már álomszép lett. Amit nem szeretek benne az az, hogy kemény, darabosra szárad és lemosásánál karcolja a bőrt. Minimálisan pereg a nap folyamán, anyukámnak például állandóan, nekem csak azóta mióta kezd kissé beszáradni. Hatalmas negatívum az ecsete aminek szálai borzasztóan kesze-kuszák és ez a használattól csak egyre rosszabb lesz így nehéz precízen dolgozni vele.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ