kimikochaaan

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrprobléma: -

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2017. április 21.

Hát nekem ez csodaszer! :D 2 napja használom csak, de a látvány magáért beszél. A tág pórusaim mintha ott se lennének, szerintem ez húzta őket össze. A bőröm puha mint a babapopsi, szép, egyenletes. Ilyen hatást ilyen rövid idő alatt még nem tapasztaltam. Az essence-t és a steam cream-t is használtam előtte, de ők ilyen szép hatást nem értek el. Ott is volt hűha, de ez a lotion magában mindent ver. Lemosós arclemosás után is puhának éreztem a bőröm, pedig a lemosóm csikorgósra szokta mosni az arcom. De azért hideg, szeles időben kell még hozzá hidratálás.

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)
2017. április 18.

Az essence-el együtt rendeltem belőle mintát többször is. Mindig csak a téli hónapokra, mert szerintem ez a krém izmos és zsíros. Nagyon szeretem, mert kevés is elég belőle( egy pici borsószemnyi), ami elég az egész arcomra. Lemosó, hámlasztó és az essence után használom, ha szükségesnek érzem. Nem mindennap használom, csak minden másnap, ha nagyon kell a bőrömnek az extra hidratálás. Viszont vigyázni kell vele, hogy mennyit kensz fel az arcodra, mert akkor pattanásokat okozhat. Nyáron nagyon sok lenne a bőrnek, még tavasszal meg ősszel is jó, ha nagyon szeles időszak van, ami kiszárítja a bőrt. Én érzek valami illatot nála, de hamar elillan. Puha lesz utána a bőröm, nem irritálja.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2017. április 18.

Mintát rendeltem belőle többször is, a hozzá tartozó steam krémmel együtt. Amikor először felkentem egymás után a kettőt nem hittem a szememnek, fehér, kisimult, egységes bőrkép. Nagyon meg vagyok vele elégedve mindkettővel. Átlátszó, géles állaga van, illata nincsen. A krémnél éreztem valami kis illatot, de az el is illant. Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, kellemes viselet.