kimmy

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2018. november 25.

A 4.0-ás árnyalatot használtam belole kétszer. Barna hajam van, de a vége ki van szokítve, illetve apai ágon sok-sok osz hajszálat orokoltem, azokat szerettem volna elfedni, sajnos sikertelenul. Adtam neki egy második esélyt, de akkor sem láttam semmi változást, csak az eredetileg is barna részek fénylettek szebben tole, ezért a két csillag.

Too Faced Shadow Insurance

Too Faced Shadow Insurance
2018. május 23.

Számomra ő A szemhéjalap. Fedett, nagyon zsírosodó szemhéjam van, mindent próbáltam már, Nars, UD, Etude House, Milani, de egyik sem ér a közelébe sem. Könnyen eldolgozható rajta a szemfesték és estig a helyén marad minden. Ha egyszer elfogy, biztos, hogy újraveszem.

The Body Shop Kókuszos Testvaj

The Body Shop Kókuszos Testvaj
2018. május 20.

Barátnőmnek rendkívül problémás bőre van, neki ajánlották, de a boltban próbálgatva én is beadtam a derekam. Én szeretem az illatát, a hatása meg számomra döbbenetesen jó. A munkahelyi szappan teljesen kikezdte a kézfejem és noha ezt főként a lábamra használom, a maradákot mindig a kezemen kenem szét és hipp-hopp rendbe hozta. Ha elfogy, biztos újraveszem, pláne, hogy nálunk (Anglia) diákkedvezmény is van a Body Shopban.