kimo

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Púderecset

Essence Púderecset
2015. október 31.

Nem a legjobb minőségű ecset, ez látszik is rajta. A szálai műanyagból vannak, néhol össze -vissza kiállnak. Bosszankodtam is, hogy már használat előtt is hullanak a szálai, de nem! Egyszerűen csak bénán vannak levágva, de még ezeket a kilógó kis szőröket sem tudtam kihúzni az ecsetből, ami számomra pozitívum. Ollóval kiigazítottam, és kész is.
Az avonos társához képest csoda puha, mosás után is szép selymes marad. Szerintem egy átlag embernek ennél nem kell több, nekem a mindennapokra tökéletes, aki nem profi sminkes, az szerintem ne is adjon ki ennél az 1100 ftnál többet púderecsetre. Arról nem is beszélve, hogy ötször ennyiért nem is kap ilyen kis gyönyörűséget. :) szerintem még mindig ezek a legszebb ecsetek a piacon.

Essence Concealer Brush

Essence Concealer Brush
2015. október 31.

Kellemesen meglepődtem, teljesen egyenletesen el tudom dolgozni vele a korrektort, nem csíkoz. A szálai puhák, de azért kellően merevek is, bár nagyon látszik, hogy igazából az összes műanyag. Korrektorhoz és szemhéj lealapozasahoz is használom, mint ahogy előttem is írták, nekem mindkettő célra tökéletes, Pláne. Ennyi pénzért. Mindenhol hiánycikk, több boltot megjártam érte, de nem bántam meg.

Nivea Lip Butter Vanilla & Macadamia

Nivea Lip Butter Vanilla & Macadamia
2015. október 29.

Nem fogom lehúzni a kiszerelés miatt. Mielött az ember megvásárolja, pontosan tudja, hogy nem egy csavaros, stiftes ajakapolot vesz. Sőt, én még szeretem is a tegelyes kiszerelest annak ellenére, hogy amúgy nem túl praktikus.
Az illata csodás , íze nem igazán van. Rovid távon ugy érzem, jól hidratál, bár akármilyen vastagon kenem be este, reggelre mar száraz a szám. Mindegy, mjd meglátjuk, ket nap után még nem itelkezem.
Nekem kicsit túl puha az egész, nem bánnám, ha kicsit sűrűbb lenne. A kupak sem szorul, egesz egyszerű kinyitni. Az összetevők viszonylag barátságosak, szoval szerintem beszerzek majd a tobbi fajtából is. 😊