kimsowon95

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nature Republic Ginseng Royal Silk Watery Cream

Nature Republic Ginseng Royal Silk Watery Cream
2016. október 2.

Kedvenc krémem. Főként estére kenem fel, mivel nagyon zsíros, ragacsos az állaga. Kis arany szemcsék találhatóak benne, amik fénylő, csillogó hatást keltenek az arcon. Kellemes az illata is. A kivitelezése is nagyon edeti, luxus érzetet kelt.
Láttam a minap egy újrahasznosítási ötletet: egy lány gyertyát öntött bele, úgy használta tovább.
A szemránckrémmel együtt használom, és azóta feszesebb, fiatalabb a bőröm. Ha elfogy, biztosan szerzek még be belőle, ez a legjobb éjjeli krém számomra. Másnapra szép hidratált lesz az arcom.

Nature Republic Real Nature Mask Sheet - Shea Butter

Nature Republic Real Nature Mask Sheet - Shea Butter
2016. október 2.

Kellemes volt az illata és másnap reggelre valamivel világosabb lett az arcom is.

Sulwhasoo Koncentrált Ginseng Arckrém

Sulwhasoo Koncentrált Ginseng Arckrém
2016. október 2.

Kedvenc krémemmé nőtte magát, habár az ára kicsit borsos, de minden fillérét megéri. Nagyon jól hidratál, de nem hagy zsíros, ragacsos érzést maga után, így nappalra is használom.
20-as éveim elején vagyok, ilyenkor kezdenek kialakulni a ráncok, már a homlokomon halványan lehetett látni pár csíkocskát, ezek azóta eltűntek.
Én biztosan a közeljövőben is ezt fogom használni, ha a bankkártyám is engedi :D