Best of Beauty 2019

kincsö

Regisztráció dátuma: 2013. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 20.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Concealer

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Concealer
2019. április 25.

Aki koràn reggel szeretnė használni esetemben hajnalban az felejtse el ezt a korrektort .Igaz szuper a fedėse de ...ha màr egy picivel több mennyisėget viszek fel kataszrófa.Blenderrel nem lehet szėpen eldolgozni csak újjal.De kinek van kedve hajnali 4-kor ezzel szenvedni??Maradok az Essence Camouflage + korrektornàl mėg ha nem is olyan szuper fedėsü ės több kell belöle.Hatalmas csalódàs számomra ennyi pėnzėrt .

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. január 16.

Sokáig a Garnier micellás vizét használtam .Aztán egyszer valahol online láttam akciòban 2×500 ml 20 € körül volt ,hát megrendeltem.Bevallom nem hittem az itt olvasott véleményeknek de kellemesen csalòdtam .A nyomába semm ér a Garniernek 😃 Mindent leszed ,de nem csak ez a lényeg hanem kellemes ,tiszta érzés a bőrömnek .Nem hagy ragacsos érzést sem ami ugye a Garnier-nél alap hiba ,legalábbis nálam. Azt hiszem nagy kedvencem marad mèg egy jó ideig 😊

Kérastase Bain Riche Dermo-Calm Sampon

Kérastase Bain Riche Dermo-Calm Sampon
2019. január 11.

Már nem tudom milyen samponnal próbàlkozzak.Megvettem ,biztam benne a sok pozitiv vissza jelzės miatt ,de semmi 🙁Ugyanúgy viszket töle a fejböröm .Szàmomra felejtös.