Kinga218

Regisztráció dátuma: 2020. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2020. június 28.

Fekete -
Életem első szempillaspirálja. Én szerettem, annak ellenére, hogy tényleg rengeteg festéket visz fel a pillákra, sokszor utólag egy kicsit selejtezni kell belőle. Viszont ez az első pár alkalom után mérséklődik, és a festék maga tartós, nekem az egész napot kibírta különösebb potyogás nélkül.

Johnson's Baby Bedtime Nyugtató Aroma Babaolaj

Johnson's Baby Bedtime Nyugtató Aroma Babaolaj
2020. június 26.

Nem értem, miért kell egy agyonparfümözött mű terméket bababarátként hirdetni és eladni. Én is magamnak vettem, de pár használat után biztos voltam benne, hogy ezt nem kenném egy apró, érzékeny bőrű kisbabára. Az illata szerintem már irritálóan túl van parfümözve, egyáltalán nem kelt természetes hatást, és emiatt a szintetikus jellege miatt engem nem is nagyon nyugtatott. Legfőbb negatívuma, hogy egyáltalán nem szívódott be a bőrömbe, pedig igazán lett volna ideje: este kentem fel, és reggel 9-10 óra elteltével is csupa olaj volt a lábam, pont mint amikor feltettem. Összességében semmilyen pozitívumot nem tapasztaltam, mégcsak puhább se lett a lábam miután letöröltem róla a be nem szívódott olajat. (De legalább bőrirritációt sem okozott.)

Yamuna Levendulás Masszázsolaj

Yamuna Levendulás Masszázsolaj
2020. június 26.

Szerintem egész jó volt ez a masszázsolaj. A flakonján kívül és a bőrön finom illatú, nekem tetszik hogy nem olyan erőszakosan intenzív levendula illatot áraszt. Könnyen kenhető, kb. 40-50 perc kell mire beszívódik, ez is ideális a masszázsokhoz, ráadásul legtöbbször kevés is elég belőle, sokáig kitart. Bőrirritációt nem okozott senkinek akin eddig próbáltam. 5 csillagot csak azért nem adok, mert szeretnék találni egy masszázsolajat, amire azt mondhatom, hogy nekem találták ki mindenestől, de ez szubjektív. Ettől függetlenül otthoni vagy hobbi használatra én ajánlom ezt a terméket.