Kinguska09

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2019. május 30.

Az eddigi egyik legjobb arclemoso amit hasznaltam

1. Gyorsan alaposan tisztit
2. Nem kell belole sok (sokaig elegendo lehet)
3. Nekem zsiros a borom de amiota ezzel tisztitom javulni latszik a helyzet
4. Nem lett tole borirritaciom sem uj pattanasom
5.ar ertek aranyba szerintem megeri
Ujra veszem ha elfogy!

Brown Sugar Pink Kona Colada

Brown Sugar Pink Kona Colada
2019. május 16.

Nagyon szeretek szolizni es mindig hasznalok szolikremet is .
Ez a termek csalad all a legkozelebb a szivemhez.
Tobb felet probaltam mar ezzel multkor talalkoztam eloszor vettem egy kis tasakosat elhasznalom ilyenkor egy alkalommal mert szerintem ugy van ertelme de ennel a fajtanal nem vettem eszre akkora valtozast mint a tobbinel :/ pedig ugyan ugy 200 szoros de megsem lettem tole olyan barna mint a tobbitol ettol fuggetlenul lehet valakinek bevallik inkabb a feherebb borueknek esetleg en maradok a bs chcolatte nal es a honey nal nekem azok olyan szint varazsolnak elso alkalommal is mintha nyaralasbol jottem volna meg.
Azert adok 3 csillagot mert magaval a termekkel nincs gond : kellemes illat jol kenheto nem hagy szoliszagot hidratal .

Brown Sugar Black Honey

Brown Sugar Black Honey
2019. április 10.

En nagyon szeretem :)
Kellemes az illata , az allaga kremes ;jol kenheto ;nem ragacsos, en az egesz testemre alkalmazom 1 alkalommal kb 15-20 ml ert hasznalok el igy a 400 ml es kiszereles nekem legalabbis jobban megeri mint egyenkent kis tasakos tarsait vennem alt. 12.000 ft korul veszem ! Es megeri az arat !
Nem kopik le masnap reggelre mint sok mas szolikrem , hidratal , azonnal szep barnasagot eredmenyez ( persze fugg hogy kinek milyen a bortipusa ) nem foltos nem fogja be a ruhat .
Hasznalat utan kezet kell mosni es lam nem lesz “narancssarga a kezunk” ! :)
Mindig ujra veszem