Kinyi

2025 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2025 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Brighten Up! Banana Púder

Essence Brighten Up! Banana Púder
2020. március 19.

Amikor megvettem nem gondoltam volna, hogy új kedvencet fogok avatni, ilyen áron meg pláne nem, az egész túl jónak tűnt. Mind ecsettel és szivaccsal is szépen és egyenletesen felvihető . A korrektor ennek köszönhetően nem ül bele a szem alatti karikákba és szépen kivilágosítja a területet. Néha teszek egy kicsit a kontúr alá és a homlokomra is, hogy kiemeljem az adott területet. Ha az ember keze megszalad vele, akkor egy kis fixáló spray használatával könnyen elvehető a poros hatás.

Essence Metal Shock Nail Powder

Essence Metal Shock Nail Powder
2019. szeptember 27.

Két árnyalatot próbáltam eddig ki, az ezüstöt és a kéket. Míg az ezüsttel meglehetősen szép eredményt tudok elérni, addig a kék szinte nem is látszik, nem kapok vele egy szép egységes metál kéket, csak annak egy enyhe fényét, ami még az esetek nagy többségében csíkos is. De az ezüst az nagyon szép és nagyon örülök, hogy megvettem . :)

the Balm Nude Beach Eyeshadow Palette

the Balm Nude Beach Eyeshadow Palette
2019. szeptember 10.

Első termékem a márkától és az első szerelmem is. Már a csomagolás is nagyon megfogta a tekintetem, aztán jobban megnéztem és ah! abszolút az én színvilágom. A színek nagyon szépen eldolgozhatóak, és egyszer véletlen alap nélkül láttam neki a felvitelnek és legnagyobb csodálatomra a végeredmény így is gyönyörű lett és tartós.

1 MÁRKA

UBU