Kinyi

2085 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2085 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2020. október 3.

Mindig kicsit félek egy plusz vagy új szérumot hozzátenni a rutinomhoz, mert a bőröm elég érzékeny és könnyen is zsírosodik. De szerencsére ezzel a drágával semmi baja a bőrömnek. Én főleg esténként használom, de olyan könnyed állaga van, hogy nyugodtan használhatom reggelente is, csak olyankor a reggeli rohanás miatt általában kimarad. Nem tudom, hogy újraveszem-e, de a megvételét nem bántam meg, az biztos. :)

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2020. augusztus 7.

Sajnos elfogyott, de nagyon imádtam, és már gondolkodom is az újravételén. A fekete cseresznye illata nekem nagyon dominál benne, és szinte egész nap velem marad az illata, és nem egyszer kérdezték meg, hogy milyen parfümöt viselek. Abszolút nyári illat. Mindenképpen olyanoknak ajánlom, akik szeretik az édes, gyümölcsös illatokat.

Essence Brighten Up! Banana Púder

Essence Brighten Up! Banana Púder
2020. március 19.

Amikor megvettem nem gondoltam volna, hogy új kedvencet fogok avatni, ilyen áron meg pláne nem, az egész túl jónak tűnt. Mind ecsettel és szivaccsal is szépen és egyenletesen felvihető . A korrektor ennek köszönhetően nem ül bele a szem alatti karikákba és szépen kivilágosítja a területet. Néha teszek egy kicsit a kontúr alá és a homlokomra is, hogy kiemeljem az adott területet. Ha az ember keze megszalad vele, akkor egy kis fixáló spray használatával könnyen elvehető a poros hatás.

1 MÁRKA

UBU