Kinyi

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Metal Shock Nail Powder

Essence Metal Shock Nail Powder
2019. szeptember 27.

Két árnyalatot próbáltam eddig ki, az ezüstöt és a kéket. Míg az ezüsttel meglehetősen szép eredményt tudok elérni, addig a kék szinte nem is látszik, nem kapok vele egy szép egységes metál kéket, csak annak egy enyhe fényét, ami még az esetek nagy többségében csíkos is. De az ezüst az nagyon szép és nagyon örülök, hogy megvettem . :)

the Balm Nude Beach Eyeshadow Palette

the Balm Nude Beach Eyeshadow Palette
2019. szeptember 10.

Első termékem a márkától és az első szerelmem is. Már a csomagolás is nagyon megfogta a tekintetem, aztán jobban megnéztem és ah! abszolút az én színvilágom. A színek nagyon szépen eldolgozhatóak, és egyszer véletlen alap nélkül láttam neki a felvitelnek és legnagyobb csodálatomra a végeredmény így is gyönyörű lett és tartós.

Inecto Naturals Hajerősítő Sampon Bambusz Kivonattal

Inecto Naturals Hajerősítő Sampon Bambusz Kivonattal
2019. szeptember 10.
(!)

Én is tesztelésre kaptam, és sajnos engem nem varázsolt el. Nekem igen könnyen zsírosodik a hajam, így alapból nem voltak olyan elvárásaim, hogy ettől majd kevésbé fog, de nekem sajna már a második nap sokkal laposabb volt a hajam és fényesebb (nem a jó értelemben), mint szokott. Viszont a hajvégeim meglehetősen szép állapotban vannak. Valóban nem igazán habzik, ami számomra egy sampontól fura, de szerintem hozzá lehet szokni. Pozitívum még, hogy az illata nagyon tetszik.

1 MÁRKA

UBU