Best of Beauty 2019

kiralykislany

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: -

Megnézem

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. április 8.

Up.: Lassan a doboz aljára érek, használtam különböző samponokkal, és sajnos azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem csodaszer.

Régebben volt egy papajás hajvégápolóm, amit nagyon szeretett a hajam, de megszüntették a gyártását, emiatt választottam ezt a fajta hajpakolást. Mivel nincsen különösebb gondom a hajammal, tökéletesnek tűnt, hogy multifunkcionális a termék. Használtam hajmosás előtti pakolásnak, samponozás után pakolásnak, balzsamként, nem kiöblítendő hajápolónak száraz, és nedves hajon is. Nagyon tetszik az illata, ami hajmosás után is jól érezhető, illetve nagy pozitívuma a terméknek, hogy jól megtapad még a vizes hajon is, nem csöpög mindenfelé. Vizesen nagyon jó puha tőle a hajam, de szárazon ebből már sajnos semmi nem érezhető, olyan, mintha nem is használtam volna. Száraz, szálkás lesz tőle a hajam.
Ki fogom próbálni más samponnal is, hátha csak a mostanival nem kompatibilis. Eddigi teljesítménye alapján úgy gondolom, hogy elhasználom, mivel ártani nem árt, de újra nem veszem.

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. április 8.

Egyetértek random véleményével. Nekem semmi pluszt nem ad ez a termék, sőt.. Száraz, szálkás hajvégeim lesznek tőle. Illatra, állagra nagyon jó, olcsó is, de ennyi nem elég.

Balea Fürdőtabletta

Balea Fürdőtabletta
2019. március 29.

Illata csak kibontáskor van, a vízben már semmi. Habot nem csinál. A bőrömet nem szárította.

1 MÁRKA