kiralykislany

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: -

Megnézem

Trend It Up Metal Gloss Körömlakk

Trend It Up Metal Gloss Körömlakk
2019. december 10.

A 050-es árnyalatot vettem meg. Könnyen kenhető, az ecsettel is egyszerű dolgozni, de 2 rétegben is csak egy ezüst csillámos fedőlakk hatását kelti. Nekem sajnos csalódás.

Babor Hemp Rebel Ampullakúra

Babor Hemp Rebel Ampullakúra
2019. augusztus 2.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, bár elsőre nem voltam benne biztos, hogy jó lesz nekem. Az itt olvasott vélemények miatt eléggé tartottam az illatától, de én kibontáskor csak a gyögynövényes alapillatot éreztem, felkenés után jelent meg a férfi parfüm "szag", de számomra ez sem volt egyáltalán zavaró. Becsülettel használtam minden nap, sőt, kb. 10 napig, mert kipróbáltam úgy is, hogy megfeleztem egy ampullát. Nálam a legszembetűnőbb változás az volt (bár egyáltalán nem ígéri), hogy a pattanásaim, bőrhibáim számát csökkentette. A kúra után sajnos visszaállt minden az eredeti állapotba, de a használata alatt nagyon szép volt a bőröm. A bőröm puhább, tömörebb volt reggelre, valóban kipihentebbnek látszódott. Volt, hogy csak a szérumot használtam magába, krém nélkül, így is puha, egységes bőrt eredményezett, de hidratálóval keverve még hatásosabb.
Nem kizárt, hogy újra veszem.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. április 8.

Up.: Lassan a doboz aljára érek, használtam különböző samponokkal, és sajnos azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem csodaszer.

Régebben volt egy papajás hajvégápolóm, amit nagyon szeretett a hajam, de megszüntették a gyártását, emiatt választottam ezt a fajta hajpakolást. Mivel nincsen különösebb gondom a hajammal, tökéletesnek tűnt, hogy multifunkcionális a termék. Használtam hajmosás előtti pakolásnak, samponozás után pakolásnak, balzsamként, nem kiöblítendő hajápolónak száraz, és nedves hajon is. Nagyon tetszik az illata, ami hajmosás után is jól érezhető, illetve nagy pozitívuma a terméknek, hogy jól megtapad még a vizes hajon is, nem csöpög mindenfelé. Vizesen nagyon jó puha tőle a hajam, de szárazon ebből már sajnos semmi nem érezhető, olyan, mintha nem is használtam volna. Száraz, szálkás lesz tőle a hajam.
Ki fogom próbálni más samponnal is, hátha csak a mostanival nem kompatibilis. Eddigi teljesítménye alapján úgy gondolom, hogy elhasználom, mivel ártani nem árt, de újra nem veszem.

1 MÁRKA