Kisangyalcsillag

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Fueguia 1833 La Cautiva

Fueguia 1833 La Cautiva
2020. február 17.

Nagyon különleges illat, mint az összes eddig általam szimatolt Fueguia. Nem tudom leírni milyen illatot érzek... semmihez sem hasonlítható, nem európai orr által szokott illat ez... Mindenhol 3 összetevőt írnak(Feketeribizli, vanília, pézsma.), de én sokkal összetettebbnek érzem. És semmiképp sem frissnek.
Gyümölcsös, pézsmás.... nemtudommilyen...🙈🙈🙈de nagyon tetszik. 😊😃😃😃 Tartós, megfelelő szillázzsal. Egyetlen bajom vele az ára. Horror... mint az összes Fueguia.

Bvlgari Au Thé Vert Extreme

Bvlgari Au Thé Vert Extreme
2020. február 9.

Vele kezdődött a parfüm mániám tizenévesen. A Tesómtól kaptam. Tudta, h szeretem a zöld illatokat és ez az egyetlen zöld szinű parfüm volt akkor a parfümériában. A 90es években ugye nem volt ilyen őrületes választék, mint manapság.
Nagyon klassz zöld illat, fűszeres, különleges. Nem szabad túl tolni, mert akkor sok lehet...Rajtam hidegben volt a legszebb.
Már nem kapható, na nem mintha megvenném. Csodás illat tényleg, de nekem egy korszakot jelent, ami már rég lezárult... Pár milli fújósom van, amibe néha beleszippantok, akkor elárasztanak a csodás emlékek♥️és utána kerül vissza minden a helyére.. és ez így van rendjén.
Köszönöm Bvlgari Extreme...

Chanel No. 5 EDT

Chanel No. 5 EDT
2020. február 7.

Az ötösök közül Ő a kedvencem. ♥️Az edp Édesanyám örök illata, így nekem az az "Anyaillat". Egyszer még csitri koromban magamra fújtam, lemostam... ma már csak nevetek ezen 😅😅😅. Akkoriban Bvlgari Extreme t használtam, ahhoz képest az 5edp egy atombomba volt😅. Nagyon erős volt akkor nekem, de Anyukámon mindig imádtam. Annyira tudta és tudja mindig viselni. Meglehetősen csinos nő Anya és hát fiatalabb korában....A haverjaink mindig azon viccelődtek, hogy meghívnák egy kávéra...😅😅mi meg a Nővéremmel jókat nevettünk, de közben irtó büszkék voltunk Rá, hogy milyen csinos Anyukánk van. 😊♥️♥️♥️ És persze ma is nagyon büszkék vagyunk Rá. ♥️ Szóval az edp az Ő illata. Az enyém inkább az edt. Nem annyira édesen púderes, -inkább kicsit porosan, fásan. De hozza ugyanazt a luxus szappanos, ultra nőies vonalat. Imádom.
Az örök klasszikus számomra kicsit vagányabb formában, ha szabad egy ilyen ikonikus illatra ezt a kifejezést használni...