Kisani

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Love Nature Sampon Száraz Hajra Búzával és Kókuszolajjal

Oriflame Love Nature Sampon Száraz Hajra Búzával és Kókuszolajjal
2018. január 10.

Sajnálom, de szörnyű. Nagyon akartam szeretni, aztán azt mondtam, hogy azért csak elhasználom, de inkább már csak a felmosóvízbe maximum! Korpásított és zsírosított. 2 nappal hajmosás után már úgy viszketett a fejbőröm, hogy véresre kapartam. Emellett mosás utáni 2. nap már csupa zsír volt a hajam, ami más samponokkal minimum 3 napot azért szépen kibírt. Még 1 tanulság nekem: sose vegyél nagy kiszerelést, csakis bevált termékekből!

Lush Honey Trap Ajakápoló

Lush Honey Trap Ajakápoló
2015. február 5.

A hidratálásával meg vagyok elégedve, de sajnos nekem nagyon tömény az illata- igaz, ehhez én már hozzászoktam, viszont a páromat továbbra is nagyon zavarja, ami nem szerencsés... Tömény méhviasz illata (szaga?) van, vaníliát, vagy fehér csokit én alig érzek benne. Legközelebb azt a fajta Lush-ajakbalzsamot veszem meg, amibe nem tettek méhviaszt, hátha az jobb.

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2015. február 5.

Nagyon szerettem volna, ha beválik- szimpatikusabbak számomra a csomagolásmentes termékek, de ilyen áron nem éri meg megvenni (nem csak az anyagi vonzatára célzok). Az illata mennyei, ezért is választottam. Sajnos azonban eléggé viszket tőle a fejbőröm. Van egy olyan érzésem, hogy szárítja a hajamat, hajmosás után nagyon durva tapintású- nem tanácsolnám, hogy bárki balzsam nélkül használja, hacsak nem rövid hajra. Emellett viszont sajnos elég gyorsan zsírosodik utána a hajam, csak 1-2 napot bír ki, pedig más termékeknél 3 napot is. Sajnos nem fogom újra venni, túl drága, és nem vagyok elégedett a hatásával sem.