KisCsi

Regisztráció dátuma: 2021. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier Hand Superfood Cocoa+Ceramid Kézkrém

Garnier Hand Superfood Cocoa+Ceramid Kézkrém
2024. február 16.

Minden előzmény nélkül kaptam le ezt a polcról, csak kellett egy kézkrém a hideg időben.
Nagyon jó választás volt, könnyen beszívódik és tényleg hidratál, ezért miniatűr mennyiség is elég belőle. Az illata isteni édes-krémes.
A kicsit ökotudatosabb kartonpapír csomagolás is tetszik!
Újravevős lesz, otthon és munkahelyen is tartok majd 1-1 darabot.

Dermedic Capilarte Hajnövekedést Serkentő Sampon

Dermedic Capilarte Hajnövekedést Serkentő Sampon
2024. február 16.

Fuh, nagyon erős virágos illata van ennek a samponnak, azt hittem gyógyszertári szintű lesz, de nagyon parfümös. A flakon kupakja nekem is tetszik, praktikus.
Hatásában: jól tisztít, nem irritál, a hajnövesztésről még nem tudok nyilatkozni, de már most tudom, hogy nem veszem újra ezt a sampont, mert a hajvégeim nem igazán szeretik.
Használok jó minőségű balzsamot a hajmosás után, szárítás előtt gliss kifésülést segítőt, hajvasalás után pedig hajolajat, mégis az eredmény kusza és loboncos és szálló lesz. Ezt nem tapasztaltam más samponnál... akkor volt ilyen a hajam, mikor szőkítettem a végét. Szóval elhasználom, de visszaváltok a Dr. Immun fűszeres samponjára, az is növeszt és azzal fényes és könnyen kezelhető volt a hajam.

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál
2024. február 12.

Amit én vettem, annak ugyanez a neve de kék csomagolásban van és csak 6 ml-s. Nekem bejön, nem tapasztja össze a pillákat, semmi csomó és pókláb. Nem hosszít, de dúsít és szép fekete.
Nem az a műszempilla hatás, amire sokan vágynak, de nekem épp elég. Könnyű felvinni, könnyű lemosni, nem irritál. Lekörözi a Clarins spirálomat is, szerintem újraveszem majd, ennél többet nem várok egy spiráltól.