KisCsi

Regisztráció dátuma: 2021. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schüssler Age Protection Szemránckrém

Schüssler Age Protection Szemránckrém
2023. február 4.

Kíváncsiságból vettem meg, illetve mert kezdődő szemráncaim vannak és eléggé betojtam tőlük mert még csak 30 vagyok :D
Kellett egy szemránckrém és gondoltam ez biztos nem fog irritálni.
Amikor legelőször felkentem, furcsa redőket vont a szemem környékére, meg is ijedtem hogy miafeneez, de ez pár perc alatt eltűnt és valóban nem bántja a bőrömet, pedig a szemhéjamra is kenek belőle.
A puffadáson nem nagyon segít, de bízom benne hogy a ráncokon idővel igen.
Illatra kellemes mézes-krémes egy csipetnyi gyöngyvirággal. Gyorsan beszívódik és nagyon miniatűr adag kell csak belőle, igazából egy pumpálásnyi is sok. (külön dicséret a pumpás adagolóért!)
Ha más nem, hidratálásnak szuper, mert olyan "dús" krém, hogy érzetre kicsit nehezíti is a szemkörnyékemet. Este használom és néha reggelente is, szerintem több mint fél évig elég lesz, szóval ár-érték arányban kíváló.
Megelőlegezek 4 csillagot.

Update 2023.02.04.
Megkapja az 5 csillagot mert tényleg nagyon jó krém!

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal
2023. február 4.

A nappali tesóját használom már a második tégellyel, de éreztem hogy így a téli fagyban kevés, hiába kentem reggel és este is.
A müllerben pedig nagyon olcsón vesztegették, nem is gondolkodtam rajta, bíztam a márkában hogy az éjszakai sem bántja majd a bőrömet, és milyen jól tettem!
Picit testesebb, gazdagabb a nappalinál, az illata sem olyan erős és nagyon jól esik a bőrömnek a hidratálás. Örülök, hogy hazajött velem, télen már csak ezt fogom használni.

Cerave Blemish Control Cleanser

Cerave Blemish Control Cleanser
2023. január 26.

Ez az első Cerave termék, amit kipróbálok, de gyanítom hogy nem az utolsó.
Elsősorban a hátamon lévő patikra vettem de arcra is használom.
A cuccról: géles állag, jellegzetes savas szaggal, de legalább nem parfümözött. Hamar felhabosodik és hamar el is illan ez a habosság. Mindennapos arctisztítónak talán egy kicsit sok, mert hiába nincs azóta egy pattanás se az arcomon, érzem hogy feszül a bőröm tőle, hidratálás után is.
A hátamat is nagyon szépen tisztítja, még nem tökéletes, de látványos a hatás.
Egy hibája van csak, de emiatt nem vonok le pontot, hogy borzasztó nagy mennyiséget elhasználok hátra, hogy mindenhova jusson. Emiatt hamar újra kell majd venni és emiatt lehet kipróbálok más lemosót a márkától.