KisCsi

Regisztráció dátuma: 2021. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2021. december 3.

Kiszőkíttettem a hajam végeit, s bár már amúgy is száraz hajvégeim voltak, és szétálltak, de a szőkítés után már lehetetlen volt kibogozni a hajam. Ráadásul iszonyúan tört is.
Nem tudom mi lett volna, ha nem találok rá erre a csodára.
A jó vélemények alapján vettem meg, de 20 percig szobroztam a drogériában, mivel már annyiféle ilyen cucca van a Glissnek :D Végül ezt az alapot választottam és rögtön otthon ki is próbáltam száraz hajra.
Selymes, lágy csodás tincseket csinált belőle.
Ezután hajmosás után, törülköző száraz hajon is kipróbáltam és utána tényleg ki tudtam fésülni a hajam!
Ehhez persze jópár fújás szükséges, úgyhogy hamarabb fogy, mint gondolná az ember, és féltem attól is hogy lelapítja a hajam, de nem!
Fényes, selymes, simogatnivaló hajat csinál, ami fésülhető és jól táplált :)
Ha elfogy a jelenlegi balzsamom, azt már nem is veszem újra, mivel ez a spray kiváltja azt is! Ráadásul olcsó.
Nem tudom eddig hogy léteztem nélküle :) Újravevős, amíg csak hosszú a hajam!

Alfaparf Illuminating Sculpting Hajtőemelő Spray

Alfaparf Illuminating Sculpting Hajtőemelő Spray
2021. szeptember 11.

Nem is tudom mit mondjak erről a kencéről.
Még tavaly szereztem be először, mert sok hajam van, de annyira egyenes hogy 0 tartása van, lelapul és finom szálú. Ezért a létező összes hajtőemelőt/dúsítót kb kipróbáltam már. Aminek nem volt hatása, azt könyörtelenül kidobtam eddig.
Ez a kis cucc is a kukában végezte, de más okból.
Az az igazság, hogy úgy teszi a dolgát, mint még semmi más. Tényleg, tényleg megemeli a hajtöveket. Szárítás során használtam, a felemelt tincsek alá fújtam be és még szárítottam rajta egy sort. Tényleg látványosan dúsabb volt a hajam, egész nap, nem lappadt össze mint más készítményektől. Viszont rengeteg hátulütője van: az émelyítően édeskés agresszív illat, ami meg is marad a hajban, a ragasztó hatása, amit kifésülni lehetetlenség és hogy már másnap zsírosít. Utóbbi nem volt vészes, mert minden reggel hajat mosok. De úgy láttam, ez a ragasztó hatás roncsolja a hajam, ezért fájó szívvel, de kidobtam, hogy mást keressek.
Eltelt egy év és visszatértem hozzá. Egyszerűen nem találtam jobbat.
Nagyon csínján kell bánni a mennyiséggel, épp csak egy ici-pici mini permetet fújni belőle, mert tényleg nagyon tapaszt. Ezért csak a haj alsó részére érdemes használni, hogy ne látszódjanak az összetapadt tincsek és ráfésülni a többit.
Az árát megéri, szerintem egy évet simán kibír így egy 250-es adag.

Salvador Dalí Sea & Sun In Cadaques

Salvador Dalí Sea & Sun In Cadaques
2021. augusztus 29.

Azt hittem megtaláltam benne A nyári illatomat mert frissítő, merész, valóban tengert idéző illata van, az N betűs oldalról rendelgettem az 5 milis mintákat hogy mindig legyen a táskámban belőle.
Sajnos az utóbbi három minta TOTÁLISAN más illat volt, mint a korábbiak (fás-vegyszeres förmedvény), így aztán nem tudom hogy melyik a Sea&Sun igazi illata :(
Nem is merek rendelni többször, talán majd ha élőben szembe jön velem és megszimatolhatom, akkor újra veszem. Emiatt csak 3 csillag.

*update!
Nos, csak rendeltem belőle végül egy 30 ml üvegcsét, de továbbra sem az az illat volt, amit legelőször szagoltam belőle. Először vissza akartam vinni az üzletbe, de végül megtartottam wc illatosítónak. Hiba volt, pár alkalom után már nem lehetett lenyomni a fújókáját :D
Soha többet.