kiscsibe

Regisztráció dátuma: 2012. október 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Olivia Szappan Körömvirág Kivonattal

Olivia Szappan Körömvirág Kivonattal
2014. november 15.

Most már vegyes, érzékeny bőrön próbálva (néha szeborreás fellángolások ), arra bevált. Nem szárította, irritációt nem váltott ki neki. Utána Cosmio-s finomítatlan sheavaj. Jelenleg ezt a kombót használja a lányom kb. három hete. Smink lemosásra közvetlenül nem használja ( smink Nála BB krém, kevés natúr púder, n.pír, esetleg, natúr korrektor lemosás, ezeket használ), akkor így: a MAC Cleanse Off Tranquil olajos lemosója ( meglepően szép INCI-je van ) után.

Naturissimo Sárgabarackos Fürdőbalzsam

Naturissimo Sárgabarackos Fürdőbalzsam
2014. november 15.

A nyáron vettük. Nagyon kelllemes barackillatú, nagyon gyengéd, sűrű, selymesen krémszerű. Ez az egy, nem szappan jellegű, fürdésre való cucc, ami nem szárít,sőt meglepően ápoló hatású. Ekcémás, extra száraz bőrre nagyon jó. Legalábbis nekem. :-)Tisztító hatása is elegendő, gyengédsége ellenére. Szandálban volt a lábam és azt a jellegű szutyit is szépen, maradéktalanul letisztította. ( A bokámról lábfejemről a talpamról is, bár én amúgy is minden nap, legalább egyszer fürdéskor dörzskövizem.) Közepes erősségű, városi szutyokkal elbánik. Ipari szennyeződés eltávolítására nem volt tesztelve.:-) Egyedül a termék kinyerésével van gondom, valahogy nem így kellene a csomagolását, adagolását megoldani, ahogy jelenleg van, nem lehet kisebb mennyiséget kinyomni belőle, ha megnyomja ( a lehető legóvatosabban is ) az ember fia, lánya legalább egy tenyérnyi kijön belőle, ami, egyrészt sok ( mert elég szerintem fél tenyérnyi az egész testre ), másrészt a sűrűségéből adódóan szanaszét trottyan onnan. Azután meg varázsolja, bűvészkedje valahogy vissza az ember a flakonba. Elég idegesítő. Jó lenne, ha valahogy másképp lenne megoldva. Nem tudom, hogyan mert eléggé sűrű krémszerű cucc van benne. De ez nem is az én dolgom. Emiatt a probléma miatt nem vonok le csillagot, azért nem teszem, mert a termék, amúgy kitűnő. De a flakon értéke, az adagolás jellege legalább -1-est ér. Úgyhogy óvatosan.

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2014. november 15.

Sajnos, ez nagyon nem vált be. Nagyon szárított, csípett meg viszketett tőle a bőrünk, a lányom és én is ezt használtuk. ( Nem közös tégelyt használunk. ) Mintha kimarta volna. Kár érte.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Jelentése: narancs virág esszencia.