kiscsibe

Regisztráció dátuma: 2012. október 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Isa Knox Age Focus Phyto Pro Retinol Wrinkle Oil

Isa Knox Age Focus Phyto Pro Retinol Wrinkle Oil
2020. január 25.

Mintában rendeltem meg a szérumját,olaját,krémjét és a spotját.Mivel,most kifejezetten rossz paszban vagyok,gondoltam,teszek egy kis kitérőt,próbát,mert natur termékeket használok,ami most nem hozza a várt hatást.Mivel télen bátran olajozhatok is(mivel extrém diszhidrózisos az arcom,melegebb időben,helyzetben,amikor mások testszerte izzad(hat)nak,én akkor,csakis az arcomon,de akkor Niagara szerűen,kellemetlen és ciki).Bocs,az off-ért,de gondoltam másnak is van és hasznos.Szóval,kb.4 mintát használtam el belőle.Termékcsalád-rutinban használom, nagyon kellemesnek mondanám,szérum-vízolajnak(?),könnyen felszívódó,közepesen olajosnak.Jól kiegészíti a rutint,nem kell sokat várni,a következő lépésig.Akár szérum helyett is megállja a helyét.Én a szérum és a krém között használom.Jól táplál,hidratál ápol,láthatóan.,látványosan simít.Sztem a vegyes ,illetve picit zsírosabba hajló normál bőr is elbírja,mert könnyű.Nekem,elég érzékeny,ekcémára hajlamos bőröm van,de ajánlom.Érezni egyértelműen a minőséget.Igazi luxus érzés és mintában,megfizethető.Teljes rutint használva,nagyon sokat javított ez a termékcsalád a nyúzott bőrömön.

Aromatica Lively Vita Glow Sleeping Mask

Aromatica Lively Vita Glow Sleeping Mask
2020. január 25.

Első próbán vagyok túl.Azt kell,hogy mondjam,hogy nem voltak nagy elvárásaim,mivel úgy gondoltam,hogy,nem egészen az én korosztályom(bocsi,lányok,akinek mêg nincsenek e"korosztályos" problémái 😉),problémáira való már kifejezetten ez a kis (a maga kis 100 ml-jével) cucc,egészen tűrhető összkép fogadott reggel a tükörben,így a tükörtörés most elmaradt.Nagyon szépen kisimította az arcom.Szuperül hidratál,ami sokáig megmarad,és élettelibb lett az arcom,simi,pedig neméppen legjobb napjaimat élem.A textúrája érdekes,egyben van a cucc a tégelyben,viszont amikor a kiskanálkájával kivesszük,vigyázni kell,mert nagyon vizes,azzá válik olvad,vagy miszösz,bőrőn,meg mintha víz lenne,cuki vitaminos vizecske.Rétegezni lehet,sőt,mert úgy cuppantja be az ember lányának a bőre,mintha szűrcsőlné,pedig én sokrétegű rutint használok,régóta,nem kifejezetten gondolom vízhiányosnak a bőröm.Nem kell sok belőle évekig elég ez a fincsi,életvize kence.Nagyon kellemes csalódás nekem.A huszonpáréves lányzómmal fogjuk használni,(neki is szupetül bevált),mert igaz,hogy úm. Neki vettük( normál-kicsit zsíros-vizhiányos-érzékeny-rozaceás),de nekem is keeeelll.🤗😍Az illata,ami nem is nagyon van neki,olyan natúros-patika krémes-citrus mix.Egyértelműen öt csillag.Hihetetlen jó hidratálás,simi,êletteli bőr,szuper textúra,összetevők,ár-érték arány, nem irritál.😍

Olivia Szappan Körömvirág Kivonattal

Olivia Szappan Körömvirág Kivonattal
2014. november 15.

Most már vegyes, érzékeny bőrön próbálva (néha szeborreás fellángolások ), arra bevált. Nem szárította, irritációt nem váltott ki neki. Utána Cosmio-s finomítatlan sheavaj. Jelenleg ezt a kombót használja a lányom kb. három hete. Smink lemosásra közvetlenül nem használja ( smink Nála BB krém, kevés natúr púder, n.pír, esetleg, natúr korrektor lemosás, ezeket használ), akkor így: a MAC Cleanse Off Tranquil olajos lemosója ( meglepően szép INCI-je van ) után.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Jelentése: narancs virág esszencia.