Kiscsillag5

Regisztráció dátuma: 2011. október 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

Biobaza Feel Good Dezodor

Biobaza Feel Good Dezodor
2021. február 24.

Szuperjó! Isteni az illata, sokáig érződik és nap végére sem érzek izzadságszagot magamon. Eddigi legjobb alumentes deó, amit próbáltam. Csak dicsérni tudom. Jelenleg úgy érzem, sosem akarom lecserélni.

Alterra Ajakápoló Sensitive

Alterra Ajakápoló Sensitive
2021. február 24.

Nagyon hálás vagyok ennek a terméknek, ugyanis rendbe tette az égő, cserepes, szétrepedt, hámló, rommá száradt ajkaimat. Kicsit nehezebben kenhető, de ez legyen a legnagyobb baj. Sok jó, természetes összetevőt tartalmaz. Megnyugtató, hogy valami természetes dolgot kenek magamra és nem olyat, ami tele van szintetikus anyagokkal.

Babydream Extra Sensitive Spezial Wundschutzcreme

Babydream Extra Sensitive Spezial Wundschutzcreme
2020. december 16.

Télen rettentően ki van száradva az arcbőröm és gondoltam veszek valami sűrű, testes krémet rá, hogy rendbe hozzam. Hát igen...itt jön az, hogy ez a krém nem erre való. Nagyon nehezen kenhető, fehér lesz tőle a bőr szinte. A száraz részeket sem tüntette el, hanem inkább csak megült a bőrömön. Popsikrémnek lehet, hogy szuper. Nem szeretném lepontozni, hiszen szép az összetevőlista és az is szuper, hogy illatmentes. Arcra nekem abszolút nem vált be, pedig reméltem, hogy valami jó kis sűrű krém végre felüdülést hoz a száraz arcbőrömnek.

1 ÖSSZETEVŐ

CI 73915 sz EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott