Best of Beauty 2019

kiscsilli

Regisztráció dátuma: 2012. november 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. november 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj

Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj
2015. március 5.

Ha a mennyiségre odafigyel az ember, akkor nagyon jó kis cucc a hajápolók között! Könnyű eloszlatni a hajon, szárazon és vizesen is teszi a dolgát. Az illata nem hivalkodó, a spray kivitel folyékony állagához megfelelő.

Schauma Golf Vital Balzsam

Schauma Golf Vital Balzsam
2014. december 16.

Újra a kosaramba került ez a balzsam, pedig sok-sok éve nem használtam. És milyen jól tettem,hogy megvettem! Egyre jobban imádom. Keratin van benne szilikon viszont nincs,így örülök most neki. Nagyot csalódtam az egyik hajápolási márkában,amire nagyon sok ezret költöttem-feleslegesen. Szilikonmentes voltam egy jó ideig,aztán szőke ombre miatt tönkrevágtam a hajamat,gondoltam a szilikon segíthet kicsit. Úgy néz ki az én hajam utálja,John Frieda és társai az égvilágon semmit sem nyújtottak nekem. Ez a kis balzsam pakolásnak használva jojoba olajjal egész jól működik. Közben átváltottam hennára,biztosan az is segítségemre volt.ettől függetlenül ez a régi dolog most nálam nagyon bevált.

Hesh Kalpi Tone

Hesh Kalpi Tone
2014. december 16.

Indiából rendeltem,egy külföldi oldalon találtam rá, amikor a Khadi hajfestékkel kapcsolatban keresgéltem. Egy blogban írta egy leányzó,hogy a Khadihoz ebből tesz egy evőkanállal.Rákerestem, az összetevők nagyon megtetszettek és a fotók,amik az alkalmazása után lettek készítve.
Én egy evőkanállal tettem egy kis Serical Lattebe,kevés Schauma lecitin balzsamot,plusz pár csepp jojoba olajat. Képet itt nem tudok a végeredményről feltenni,de ha valakit érdekel szívesen elküldöm (kiscsilli@hotmail.com). Nekem nem színezte el a hajamat.De csodálatos fényes lett,a hajvégeim is rendeződni látszanak.

4 ÖSSZETEVŐ

Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen