Kise

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 20 vétel
Megnézem

Nivea Testápoló Tej Rose Touch

Nivea Testápoló Tej Rose Touch
2024. április 13.

A legjobb testápoló! Állaga, bőrbe való beszívódása szuper, az illata mesés. Nem az a klasszik rózsaillat, hanem diszkrét, púderes , amolyan "jól ápolt hölgy" illat. A golyós dezodorjával és a tusfürdőjével használom, most tervezem újravenni, mert alig van már a 400 ml- ből.

Annabelle Minerals Repair Juice Szérum

Annabelle Minerals Repair Juice Szérum
2024. január 31.

Nagyon jó retinol! A The Ordinary szkvalános nekem nem szívódik be sosem, a retinoid emulzió változata jobb egy kicsit. Ez az Annabelle Minerals veri mindkettőt. Állaga szuper, illata kellemesebb mint az előbb említetteké, nekem olyan mandulás. Könnyen beszívódik, hatása jó, mert egységesebb simább bőrképet ad , így az ötven felé közeledve. Amúgy most nekem a Neutrogena retinolos krémjét váltja, és kijelenthetem, hogy vissza sem térek hozzá, annyira bejön ez a szérum.

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP
2023. augusztus 7.

Huh, mondtam az első felfújáskor, mert olyan töménynek, édesnek éreztem, hogy csak na. Igaz nyár eleje volt tavaly, amikor a fújóst vettem. Félre is raktam, s ősszel próbálkoztam újra. Ekkor már nem borzasztott el, sőt örültem az intenzitásának, hiszen egy fújást egész nap éreztem magamon, olyan tartós. Ha agyon ütnek sem érzem ki a levendulát belőle, de nem bánom, mert más illatjegyei kedvemre valók, de szigorún csak a hidegebb hónapokban.