kisevike

Regisztráció dátuma: 2015. december 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+ / PA+++

Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+ / PA+++
2017. október 25.

Nagyon nagy elvárásokkal kezdtem el használni, sok jót olvastam róla külföldi blogokon, de kb. 3 hónapos használat után valószínűleg többet nem venném újra. Amit ígér, azt igazából hozza is, tényleg nem zsírosít, a felvitele nagyon egyszerű, 1 perc alatt gyakorlatilag be is szívódott, és satin finish-e van, amit egyébként az én zsíros bőröm eléggé szeret, a pórusaim is hálásak érte. Ami viszont nem tetszik, az főként az iszonyú erős szaga. Jobban szeretem az illatmentes termékeket, de a fényvédőknél elnéző vagyok, mert kevés a parfüm nélküli, de ez a mű virágillat nagyon tolakodó, még mindig nem tudtam megszokni. A másik, ami zavaró, az a rózsaszínes alaptónusa a fényvédőnek, ami valakinek biztos üde pofit varázsol, de az én alapból rózsaszínes tónusú bőrömön már zavaró, bb után is észrevehető kicsit, hogy "rózsásabb" vagyok :( Kicsit hajlamos összeállni bb-krémmel ha sokáig igazítás nélkül mászkálok, de egy mattító púder nagyjából megoldja. Ennek ellenére nem rossz fényvédő, nyáron munka+városban mászkáláshoz kerestem hibridet, a tisztán kémiait nem éreztem elégnek, ha délután még elugrok ide-oda. Szóval a dolgát tette, szép bőrképet ad a szilikonok miatt, a felvitele tényleg álom, de legközelebb nem a Misshától választok.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2017. június 3.

Ez előtt még sose használtam retinol tartalmú terméket, úgyhogy nem igazán tudtam mit is kell majd látnom, de előre lelövöm, már az első pár használat után tudtam, hogy szuper szérumra bukkantam. Nem használom minden nap, de egy héten legalább 4-5x, az esti rutinom részeként, BHA és tonik után, és így se okozott semmilyen irritációt. Az állagát és színét már biztosan többen írták előttem, nekem elég furcsa volt először, valamiért nehezen szoktam meg, illetve a szagával se vagyok kibékülve, még a mai napig sem, de sebaj, kárpótol a hatása :) Szépen beszívódik a szérum, utána megyek tovább a többi réteggel. Pár használat után azt vettem észre, hogy reggelre az arcbőröm tömörebb, feszesebb, és a pórusaim is kisebbek, finomodtak, illetve nem is zsírosodik annyira (bár ez köszönhető a márka niacinamid-os szérumának is szerintem). Egyszóval egyhamar biztosan nem cserélem le, nekem szuperül bevált. Amit papíron hoznia kellett, nálam hozta is, az meg hogy anti-aging hatása is van, hát: welcome, öröm és boldogság :D

Mizon Hyaluronic Acid 100

Mizon Hyaluronic Acid 100
2016. január 24.

Körülbelül egy hónapja használom, estére, az Ultra Suboon krém előtt. Habár a bőröm eléggé zsíros, mindenképpen akartam valamilyen hialuronsavas szérumot is használni, mert a zsírosság ellenére az én bőröm is ki tud száradni és hámlani. Én nem szoktam nagyon spórolni vele, jól belepaskolom a bőrömbe, még a szemem alá is kenek belőle, nagyon szépen beszívódik mindenhol. Reggelre tényleg feszesebbnek, hidratáltnak néz ki a bőröm, külön plusz a pipettás megoldás, szeretem :)

2 ÖSSZETEVŐ

Monascus Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen