KisHeni

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Yves Rocher Sebo Vegetal Bőrhibák Elleni Hidratáló Arcápoló

Yves Rocher Sebo Vegetal Bőrhibák Elleni Hidratáló Arcápoló
2021. október 8.

Mostanság szereztem be 40% kedvezménnyel és milyen jól tettem..... Az állaga az arcápolónak inkább könnyedebb, folyékonyabb, de nem annyira mint egy szérumnak. Könnyen eloszlatható, nem hagy nehéz érzést a bőrön, azonnal beszívja az arcbőröm. És amit már első használat után észrevettem, hogy reggelre nem volt annyira zsíros a bőröm és tényleg egységesítette a bőrfelszínemet, kicsit olyan volt mintha bepúderoztam volna az arcom. Velem nagyon jót tett, jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Kylie Skin Comforting Glossy Lip Oil Ajakbalzsam

Kylie Skin Comforting Glossy Lip Oil Ajakbalzsam
2021. szeptember 28.

Bevallom kétkedve próbáltam ki, ....... valljuk be túl híres családról van szó.... :) DE ez egy hihetetlenül jó ajakolaj. Még akkor is csodát művel az ajkaimmal ha szét vannak száradva. Kellemes illata van és jó sűrű állagú ajakolaj, nem az a lefolyik a számról cucc, azokat nem szeretem. Az ára horror, de végre valami aminél nem csak a nevet fizettem meg, de a tudást is.

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum
2021. július 19.

Amikor egy picit elkezd száradni az arcom a szám és az orrom körül (szerencsére nyáron ritkábban) akkor szoktam este bekenni vele. Meglepett, hogy ez nem egy szérum csak az üvege enged erre következtetni, de egyébként ez inkább egy könnyed arckrém, amit gyorsan beszív a bőröm és másnap reggelre szép puha és hidratált lesz. Nem okoz irritációt, nagyon szeretem használni!