KisHeni

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2020. február 4.

Nagy ajakápoló fogyasztónak tartom magam, így a kicsit borsos ára ellenére beszereztem a sok jó vélemény miatt. Egyáltalán nincs semmilyen cukorka vagy vattacukor illata, számomra teljesen semleges. Szeles, hideg időben nagyon jó szolgálatot tesz, megelőzés és hidratálás szempontjából is.

NYX Professional Makeup #Thisiseverything Lip Balm

NYX Professional Makeup #Thisiseverything Lip Balm
2019. november 6.

Notinon ingyenes szállítás és kedvezmény is volt rá, így végre valahára megszereztem. A csomagolása a kis szaloncukor dizájn nagyon édes. Nem fűztem hozzá sok reményt, inkább az ajakolaj érdekelt, de meglepően jó, nagyon jó ajakápoló, kemény az állaga, isteni az illata, bár nekem inkább parfümös mint vanília cseresznye. Nem zavar, hogy ujjal kell belenyúlni úgyis csak otthon használom.

Eos Toasted Marshmallow Lip Balm

Eos Toasted Marshmallow Lip Balm
2019. november 6.

Nagyon kíváncsivá tett a pirított mályvacukor ízesítés, mert annyira amerikainak hangzik. Ezt is kedvezményesen vettem, de a stick verziót ami olcsóbb is és kisebb kiszerelés. Mit is mondjak az illatáról?? Istentelenül, már-már émelyítően édes, felkenve is megmarad ez a tömény íz, illat, de nem tudok belekötni mert szépen rendben tartja az ajkaimat.