Best of Beauty 2019

kisizé

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RdeL Young Mega Lash Booster Fake Lashes Szempillaspirál

RdeL Young Mega Lash Booster Fake Lashes Szempillaspirál
2019. május 5.

Először a vízálló testvérét próbáltam ki, azonban mivel azt alig tudtam lemosni esténként, inkább megvettem ezt és milyen jól tettem! Pont olyan hatalmas pillákat csinál, mint a vízálló verzió, nagyon látványos az eredmény :) és könnyen le is mosható, de napközben nem folyik le, az meg már csak hab a tortán, hogy gyönyörű zöld a csomagolása, nagyon tetszik🥰

Müller Jojobaolaj

Müller Jojobaolaj
2019. május 5.

Én eleinte a szálkásodó, száraz körömágyaimra vettem, amiket szépen helyre is rakott, majd egy frappáns ötlettől vezérelve kipróbáltam a száraz, töredező hajvégeimre és mindkét esetben csodát tett! :) Nagyon szeretem, a körömágyaim sokkal szebbek, már nem szálkásodnak, így nem is tépkedem a bőröm, ami egy nagyon rossz szokásomnak vetett véget, továbbá a hajam állaga is egészen más, siklik benne a fésű és fényesebb :) mivel a bőröm alapvetően zsíros, így arra nem próbálnám ki, de még így is számos hasznos felhasználási módja van, mindenkinek ajánlott!

RdeL Young Mega Lash Booster Vízálló Szempillaspirál

RdeL Young Mega Lash Booster Vízálló Szempillaspirál
2019. április 16.

Összességében szeretem, nagyon szép hatást lehet vele elérni, az ára is jó. Azonban alig lehet lemosni! Akárhogy, akármivel próbálkozom, csak elkenni tudom és a végeredmény panda szem effektus lesz. Megvettem a nem vízálló verzióját, remélem azzal nem lesz ez a gond.

1 ÖSSZETEVŐ