kiskacsa480

Regisztráció dátuma: 2019. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Planeta Organica Tusfürdő - Refresh

Planeta Organica Tusfürdő - Refresh
2020. március 9.

Már pár napja használom és megvagyok elégedve vele. A száraz bőröm kellően hidratálja, nem húzódik tusolás után. Az illata különleges, nagyon frissítő, élénkítő hatású! Egyszerűen oda vagyok érte! A csomagolása elragadó, a pumpa praktikus. Igazából egy átlagos, de szerelembe ejtő tusfürdő. Biztos, hogy ha úgy lesz kedvem újra veszem. 🙂

Trend It Up Soft Almonds Dry Oil

Trend It Up Soft Almonds Dry Oil
2020. március 6.

Sosem gondoltam volna, hogy valaha veszek bármilyen olajat az arcomra, de ez a kis üvegcse egyszerűen elcsábított annyira szép! 😊 Smink alá még nem próbáltam mert nagyon ritkán alapozózok, de éjszakára kipróbáltam és lenyűgözött, hogy egy olaj ilyen gyorsan fel tud szívódni. Az illata nagyon kellemes, könnyed. Nem tolakodik, épp, hogy addig érezni amég be nem szívja a bőr. Egy pipettányi mennyiség pont elegendő. A T zónán óvatosan használtam mert zsírosodásra hajlamos vagyok, de végül bársonyos, hidratál bőrt kaptam végeredményben. Minden nap nem, de amikor különlegesebb kényeztetésre vágyom akkor bátran iktatom be az arcápolási rutinomba.

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém
2020. március 5.

A sensitive testápoló kipróbálása után bátorkodtam kipróbálni ezt a kézkrémet is. Glamour napokon vettem, így valamivel olcsóbb volt, de akinek alapból tropára tud menni a keze a hideg időben annak szerintem az alap ár is kedvező hisz mindent megadna azért, hogy jó minőségű hidratálást találjon. Az illata kellemes, nem tolakodó, közepesen sűrű így a résekbe is könnyedén behatol. Nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után és szuper gyorsan beszívódik!

Update:
Az elején tetszett az illata, de a végére pont az rontotta el számomra az egész miliőt! Szerencsére már nincs sok benne, ha extra hidratálás kell a kézhátamra használom de alig várom hogy az a pici is elfogyjon mert baromi erős, émelyítő lett az illata. 🥴