kiskacsa480

Regisztráció dátuma: 2019. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Balea Hawaiian Coconut Szárazsampon

Balea Hawaiian Coconut Szárazsampon
2022. április 10.

Balea After Sun tusfürdő illata van. Aki szereti a tusfürdőt annak ez nagyon be fog jönni. Első szárazsamponom, kifejezetten s.o.s. esetek miatt vettem mert néha előfordul, hogy későn megyek el tusolni és már nem fér bele az időbe a hajmosás.
Jól megemeli a hajtöveket és látványra teljesen eltűnteti a zsírosodágot. Ajánlott külön kefét használni ha alkalmazzuk a terméket mert baromira befogja a "por" a fogakat és rátapad. Sajnos ami kellemetlen számomra ha a hajamhoz nyúlok, igazgatom, kellemetlen réteg marad a kezemen így kénytelen vagyok többször kezet mosni. Az eddigi max kitolt nap a termék használatával két nap volt, de én általában inkább aznap este hajat mosok amikor használtam mert eléggé diszkomfort érzete van az embernek hosszútávon tőle.
Összességében a problémát megoldja, ember nem mondja meg, hogy használat előtt zsírban állt a hajad, jó illata van és egész napra kitart a hatása.

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2022. március 20.

Update:
Sajnos egy idő után elkezdett nagyon viszketni tőle a fejbőröm és valamiért nagyon statikus lett a hajam.

Okossépségnél olvastam a samponról és úgy voltam vele üsse kő, kipróbálom hiszen szinte fillérekbe kerül, nincs veszteni valóm. 🤷🏻‍♀️
Első használat után nekem leesett az állam. Érzékeny fejbőröm van, a hajam is baromi ritkás és ráadásul vékony szálú is. Csodaszép, fényes, könnyen kifésülhető, puha hajat eredményez.
Igaz előtte 5-7naponta mostam hajat, ezzel max 4napot bír a hajam zsírosodás nélkül, de abból a szempontból nekem megéri ígyis, hiszen nincs telenyomva mindenféle hulladék alapanyaggal.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2022. január 26.

Számtalan videóban és fórumon láttam pozitív véleményeket erről a spirálról, így gondoltam kipróbálom.
Emberek ez tényleg fenomenális!
Annyira szép pillákat csinál, hogy valami eszméletlen! 😍
Nem pereg, nem potyog, nem pandásosik és még csak nem is póklábasodik. Érzékeny nagyon a szemem de ez olyan pille könnyű viselet, hogy egyáltalán nem érezem magamon. Micellás vízzel pillanatok alatt maradéktalanul lemosható ami szintén pozitív számomra mert az előző spiráljaim nagyon nehezen jöttek le, csak kétszeri mosással tudtam nagyjából leszedni őket.