kisko

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Nuxe Merveillance Expert Lift And Firm Cream

Nuxe Merveillance Expert Lift And Firm Cream
2021. augusztus 18.

Anyukám 65+ bőrére vásároltam a nappali és éjszakai krémet. Neki fontos, hogy ne legyen nagyon zsíros egy krém, ami csak megül az arcán. Féltem, hogy túl illatos lesz neki, azt nehezen viseli, van, hogy ki is pirodosik, de itt nem volt probléma, pedig sok természetes összetevőt tartalmaz, ami allergizálhatna.
Rendkívül elégedett vele, nagyon ritka, hogy magától dícsér kozmetikumot. Azt mondja, hogy feltölti a bőrét akár ha nem is használja minden nap, de nem marad csillogó felület utána, hanem teljesen beszívódik. Sok felületi ránca van korából adódóan, ezeket szépen kisimítja ideiglenesen, hosszú távú tapasztalata még nincs. Ha lesz lehetőségem, meg fogom neki máskor is vásárolni, mert eddig semmi más krémtmel nem volt ennyire elégedett.

Philips Sonicare Diamondclean Szónikus Elektromos Fogkefe

Philips Sonicare Diamondclean Szónikus Elektromos Fogkefe
2021. augusztus 6.

Nekem a (jelenleg) középkategóriás ProtectiveClean 4500-as típusom van - 62ezer rezgés/perc, két üzemmód (clean és white) Optimal White fejjel érkezett és kb az itteni ár fele volt. Azért írom ezt le mert folyamatosan jönnek ki az új modellek.
Áhítattal olvastam anno a hype-ot az Oral-B elektromos fogkefékkel, illetve a Curaprox-szal kapcsolatban, el is használtam ezekből párat, de nekem csak ezzel a Sonicare-rel jött el az az átütő érzés, hogy mennyire tiszták lesznek a fogaim.
Még csak pár hete használom, de tisztábbak, fehérebbek a fogaim, áldom az eszem, hogy megvettem, most azt érzem soha mást nem szeretnék hasznáni.
Nagyon szeretem, hogy 30mp-ként jelez, így négy részben egyenletesen sorrakerül minden terület két perc alatt. Le is áll két perc után. Az elején meg kellett tanulnom, hogy ne koccanjon a kemény műanyag rész a fogaimhoz, ugyanakkor csukva legyen a szám végig, de ez az egyetlen észrevételem.
Ami nagy különbség az Oral-B-hez és sok manuális fogkeféhez képest, hogy egyáltalán nem bántja az ínyemet, olvastam is, hogy a gumcare funkció ilyen szempontból nem éri meg, mert a sima funkció is elég kíméletes. Én még a fehérítőt sem használtam eddig, mert úgy érzem a tisztító mód is fehéríti a fogam, majd ezt később kipróbálom. A szemfogaimnál össze vannak torlódva a fogak és mindig is éreztem, hogy az eddigi fogkefék nem tisztítják meg eléggé azt a területet, még a fogselyem sem tökéletes, ezzel a kefével viszont ha figyelek, hogy jól körbeforgassam, tökéletesen kitisztítja ott is. Engem meglepett, hogy kicsit hosszabb, nagyobb ez a fogkefe, de nem zavar persze. Mindenkinek ajánlom, ez nem lesz ablakon kidobott pénz, és úgy gondolom, hogy már ezzel az olcsóbb verzióval is élvezhetjük az előnyeit, nem érzem egyáltalán "fapadosnak", ha anyagilag belefér, feltétlen érdemes beruházni rá.

Revlon Uniq One Sampon

Revlon Uniq One Sampon
2021. július 28.

Nekem nagyon bejött, mindig is rossz minőségű volt a hajam, ez a sampon puhán tartja, mégis jól tisztít, és soha semmivel nem maradt ilyen sokáig friss a hajam (amit nem is értek, hiszen az ilyen 2in1 koncepciók általában itt elbuknak), csak azért mosok hajat 5-7 nap után, mert mégiscsak higiénikusabb. Marad tartása is a hajamnak, és nem kell utána sok kondícionáló, én általában csak valami hajban hagyhatót használok és elég is, több napig puha. Az ára nem ennyire magas, inkább olyan 2500 körül kapható a 300 ml kiszerelés jelenleg, szerintem ez még nem az az eszetlen árkategória. Most kipróbálok egy professzionális keratonos vonalat amivel váltogatni tervezem, de nekem ez lesz az "alap" samponom, megpbálom megállni, hogy drogériásat vegyek. Háromnegyed flakonon vagyok túl és nem szokott hozzá a hajam.

1 ÖSSZETEVŐ