kisko

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Cien That's Bananas Banános Hajpakolás

Cien That's Bananas Banános Hajpakolás
2020. július 7.

Kellett egy balzsam, levettem a polcról, lesz ami lesz alapon. Egész jó, vékony szálú hajra ajánlom, mert nem puhít túl csúszósra, nem szilikonos,de következő mosásig azért nem tart ki a puhaság. Én mosás előtt is felteszem, hogy a sampon ne szárítsa ki a hajam, és samponozás után balzsamként is. Brutál erős banán illata van, kicsit meg is marad. Jó tartású, egyenes, rugalmas marad a hajam utána, végülis nem bántam meg, hogy megvettem, az összetevői is rendben vannak, egynek jó lesz, főleg mert hatalmas adag, biztos megunom majd :)

Maison Martin Margiela By The Fireplace EDT

Maison Martin Margiela By The Fireplace EDT
2020. július 6.

Fantasztikus illat, kizárólag hideg idöre. Dohányos vanília, valami extrával, melegít, de nem édes. Unisex, nálunk az erösebbik nem szinte gyakrabban is nyúl érte. Hatalmas sillage, hatalmas tartósság, egy fújás is kitart a nap végéig, luxus minöség.

Sarah Jessica Parker Lovely

Sarah Jessica Parker Lovely
2020. július 6.

Klasszikus drogériás parfüm, általános, virágos-fás kis üdeség. Nincs benne semmi hiba, de vannak olyan SJP illatok, amik valami újdonságot hoztak a parfümök világába, ezt az illatot viszont már sokan sokszor megcsinálták.
Valahol olvastam, hogy mikor elkezdett parfümöket készíteni SJP, az elsőt muszáj volt ilyen biztonsági játékosnak készíteni, utána már szabadabban követhette az elképzeléseit. Nekem ezt az elméletet alátámasztotta, mikor kipróbáltam a Lovelyt.
Irodába, hétköznapokra fujkálni amúgy tökéletes lehet, nincs hibája, nagyon üde.

1 ÖSSZETEVŐ