kisko

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2022. március 14.

Valóban szuper krém. Illatmentes testápolót kerestem, mert akármennyire is szuper krémek léteznek terhességi csíkok megelőzésére, ha az összest telenyomják illatanyaggal egy olyan időszakban, mikor ezt a nők nagy része egyáltalán nem tudja tolerálni...no comment.
Na de ez a kis olcsó drogériás testápoló tényleg felülmúlta a várakozásom, valóban semmi illata, jól el lehet oszlatni, közepesen hamar szívódik be (kicsit balzsamosabb érzetet hagy) nem zsíros, de legalább 24 órán keresztül puhán tartja a bőrt. Tényleg gyógyszertári márka érzete van, csak töredék áron.

Update: Baba KOSZMÓ ellen ez az egyetlen ami bevált! Sem az olajos bohóckodás, sem az ismert sampon, ebböl a krémböl lehelletnyi fél nap alatt megszüntette. Nem semmi!

Jennifer Lopez Still

Jennifer Lopez Still
2022. január 21.

A terhességem óta nem tudom a korábbi komplexebb/nehezebb illataimat elviselni. Ez az illat nekem újdonság volt, elsö fújásra megijedtem, hogy e.arden green tea féle wc illatosító-citromos feeling következik, de ez a parfüm pont tartalmaz valami melegebb, virágosabb extrát, amitöl könnyü és elegáns lesz. Erös a tea vonal, de talán a jázmin vagy más virágok a leszáradást egyedivé teszik. Nem tud elnehezedni, nagyon megszerettem, olcsó, közepesen tartós, nem celebes.

Babylove Mama Mellbimbó Krém

Babylove Mama Mellbimbó Krém
2022. január 14.

Nagyon jó krém, jelenleg olivás helyett mandulaolajos verziót árulnak, de ennyi a különbség az összetevőkben.
Nekem jobban bevált, mint a lila márka 100% lanolinos krémje, éppen amiatt, mert ez a dm-es krém a lanolin mellett más ápoló olajokat is tartalmaz, igy sokkal könnyebben kenhető, ami azt eredményezi, hogy akár fél kézzel gyorsan minden szoptatás után tudom használni egy fél pillanat alatt. Igy nekem életmentő volt a kisebesedés leküzdésében, a kiszerelés és az ár nagyon baráti, a maradék pedig mehet ajakápolónak, körömágyra, szuper kis balzsam.

1 ÖSSZETEVŐ