kisko

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2019. június 22.

Pár hete használom, reggel rétegzem, állaga tökéletes, szépen beilleszkedik a többiek közé, sürü, kicsit ragacsos, de elmulik.
Nem volt elhanyagolva a böröm mostanában, de még így is látom a hatását: nincsenek vàratlan pattanások, derültebb, kipihentebb az arcom. Tudom, hogy nem ez a c vitaminok nagyágyuja, de ez a szerum egy kellemes, olcsó, konnyen beszerezheto darab, hosszú távra tervezek vele!

Update: a hosszu távból nem lett semmi, meguntam, elmúlt a hatása az üveg végére. Azért nem bántam meg, de egy csillagot leveszek.

Dr. Konopka's Tápláló Hajpakolás

Dr. Konopka's Tápláló Hajpakolás
2019. június 22.

Ugyanezt tapasztaltam, mint az elöttem szólók, vékony szálú hajra tökéletes, puha de nem lapos az eredmény, nem zsírosodik másnapra a haj. Ilyen nem szokott nálam elöfordulni, de ahogy elfogyott szaladtam újravenni. A világosítást néha látom, néha nem, ebben nem vagyok biztos.

Dorka Szappan Barackos Varázsló Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan Barackos Varázsló Kecsketejes Szappan
2019. január 6.

Nekem ö lett a befutó, életem végéig tudnám használni, abszolút szerelem. Fantasztikus állag, szilárd, nem fogy sok, de krémes, nem mállik. Nem igazán habzik, szépen tisztít, hámlaszt a kecsketej, ápolnak az olajak, csak egészen ritkán használok krémet mellette, még a nagy télben is. Szeretem, hogy nem erös az illata, de kellemes. Egy radírozó kesztyüt használok ezen kívül, és tökéletes a böröm. Hihetetlen minöségü szappan, egyszerre luxus és vissza a hagyományokhoz.