Best of Beauty 2019

kiskozmi

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2013. november 23.

Meglepően jónak bizonyult,nekem a leginkább az tetszik benne,hogy nem kell alá más hidratáló mint a Skin 79 alá.A bőrömet nem zsírosítja és annyi fedést ad,amennyire éppen szükségem van (szerencsére nem túl problémás a bőröm,inkább csak érzékeny).A light árnyalatot vettem meg,télre ez tökéletesen passzol a bőrszínemhez.

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2013. október 26.

Most éppen őt használom,de volt már jobb kifésülőm is.A hajam állapotán nem sokat változtat,viszont könnyebb kifésülni,nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam és az illata is egész jó.Azért többet nem valószínű,hogy a kosaramba kerül.

Update: Nos,tévedni emberi dolog ugyebár.Időközben nagyon megszerettem,az illata és a hatása nélkül sem tudok meglenni. :) Ez az egyetlen szilikonos termék,ami mostanában a hajamra kerül,de erre úgy látom szüksége is van.Nem töredeznek a hajvégeim,szép fényes,csillogó és valami eszméletlen gyorsan nő a hajam mióta a jelenlegi kombót használom (valamilyen szilikonmentes sampon+szilikon mentes balzsam/ vagy serical latte pakolás+a kifésülő).Így kapott +1 pontot a kicsike.

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité
2013. október 26.

Nagyon szeretem,finom az illata a hajam pedig puha,táplált és könnyen fésülhető lesz tőle viszont nem zsírosít.Mióta a lattémat előléptettem kizárólag hajpakolásként, azóta őt használom többet.