kismackoful

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Nature Box Mandula Sampon

Nature Box Mandula Sampon
2019. április 27.

Ajándékba kaptam a sampont meg a balzsamot, de november óta nem tudom elhasznalni, felváltva egy másik samponnal. annyira rossz.... már másnap csupa zsír a hajam mintha 3 napos lenne. semmi extra, plusz szerintem a hajvegeket szárítja is.

2017. január 14.

Amikor nagyon hullott a hajam, akkor vettem meg a terméket. Ajánlotta egy nagyon kedves ismerősöm, akinek bevált. Nos kipróbáltam, bevallom az első flakon 2 hét alatt elfogyott, mivel napi 2x-3x fújkáltam a fejbőröm annyira kétségbe voltam esve. De használt. Én megvettem a samponját, a balzsamját. plusz hajserkentő kapszulát is szedtem mellé, szóval alapos voltam. Gondolom ezek így együtt kifejtették amit tudtak, mert a hajhullás megállt. Már nem használom olyan sűrűn, most is van itthon egy tele doboz, de szerintem majd fogom, mert fontos a szinten tartás, és szeretném növeszteni is a hajam most, hogy már jó dús.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2017. január 14.

Szuper sampon! Dúsít, tartást ad, nagyon jól tisztít, és nem lapul le tőle a hajam egy sapka fel és levétel után:) Nagyon szeretem, az ára kicsit borsos, néha 1500 Ft-ért láttam és ha ugye a balzsamot is megveszi hozzá az ember akkor az már nem olyan olcsó, de nekem megéri. Felesleges váltogatnom, kísérleteznem, mert ez az én samponom. A hajnövekedést is támogatja. Nekem nyáron volt egy nagyon durva hajhullásom, ez és a balzsam plusz a spray mentett meg.
Nagyon ajánlom!