kismacska13

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Ocutears Műkönny Szemcsepp

Ocutears Műkönny Szemcsepp
2019. április 13.

Ez egy szuper szemcsepp, én nem tudnék már létezni nélküle. Egész nap számítógép előtt ülök, és lényegesen élesebben látok, mióta reggel-este ezzel csöppentek a szemembe.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2016. július 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján. Szőkére festett, zsírosodásra hajlamos, vékonyszálú/lelapuló hajam van. A hidratáltságán szerettem volna segíteni, és a "több napig bírom hajmosás nélkül" rész is jól jött volna.

Pozítiv: Az illata szuper, tartós. A hajam puha, és szépen fénylik tőle.
Negatív: Nem érzékeny a fejbőröm, ettől mégis, 3 hét után is! viszket, mióta használom. A hajam a második nap után már nagyon gázul zsírosodik/lelapul, pedig nagyon figyeltem, hogy sokáig öblítsem ki a hajamból.

Ennyi pénzért a viszketés, és a zsírosodás - vagy legalább az egyik - elmaradhatott volna. :D Emiatt csak 3 csillag.

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2016. június 15.

Egy hónapja használom a terméket, így mostanra alakult ki igazán, hogy milyen is a hatása az én kombinált (korpás szeborreás) - pattanások után maradt barna foltos - 'abban' az időszakban pattira hajlamos bőrömre. A válasz: nagyszerű. :)
A T vonalam nem zsírosítja tovább, a bőröm becuppantja egy pillanat alatt, pihe-puha lesz, és sminkalapként is szuperul működik.

5 csepp A vitamin olajjal szoktam keverni estére a folthalványítás végett, elég jól működik. :)

Köszönöm az ecsetelő blognak, hogy rátalálhattam. :)