kismadár

Regisztráció dátuma: 2012. június 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. június 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Yamuna Szőlőmagolajos Éjszakai Krém

Yamuna Szőlőmagolajos Éjszakai Krém
2021. január 21.

Sajnos nem lett a kedvencem. Elég furcsa formulája van, kicsit zsíros. Nekem a száraz bőröm sem tudta beszívni teljesen, kiült egy olajos réteg a tetejére és ott is maradt, amíg arcot nem mostam. Egyébként rosszat nem okozott, nem irritált, de nem is hidratált látványosan. A csomagolása szép, igényes, az illata pedig isteni kékszőlő illat.

Kneipp Chill Out Fátyolmaszk

Kneipp Chill Out Fátyolmaszk
2021. január 11.

Imádom ezt a maszkot, nagyon kellemes viselet. A mérete és a nedvessége pont jó, könnyű ráhelyezni az arcra. Gyönyörűen hidratálja és feltölti a bőrt, sokkal jobb utána az összkép. Az illata is nagyon finom, nyugtató, nem tolakodó. Nálam újra vevős.

Nivea Bőrfeszesítő Ránctalanító Éjszakai Krém 45+

Nivea Bőrfeszesítő Ránctalanító Éjszakai Krém 45+
2021. január 11.

Szóról szóra ugyanazt tudnám elmondani róla, amit előttem Ingrido leírt. Az árához képest maximálisan elégedett vagyok vele. Hogy mennyire ránctalanít azt nem tudom, de nagyon jól táplál, feltölti a bőrt. A nagyon száraz és érzékeny arcomat sem irritálja, gyorsan beszívódik, kellemes viselet. Finom, de nem a klasszikus Nivea illata van. Drogériás, könnyen elérhető és barátságos áru krémek között nálam 5 csillag.

5 ÖSSZETEVŐ

Pistacia Lentiscus Leaf Oil i EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen