kismag

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. május 23.

Alapdarab, csodaszernek nem titulálnám, de teszi a dolgát, ami a hidratálás. Ha bármi miatt kompromittálódik a bőrőm védőrétege biztos ez az egyik amihez nyúlok. Késő ősztől kora tavaszig bármilyen mennyiségben, reggel-este jöhet. Tretinoin használat mellett különösen jól jön. Ha beköszönt a jóidő akkor maximum este.

Sundance Napozó Fluid Arcra és Dekoltázsra FF30

Sundance Napozó Fluid Arcra és Dekoltázsra FF30
2021. május 23.

Másfél hónapja kísérletezek vele majdnem zero sikerrel. Amikor először kinyomtam a kezemre nagyon tetszett az állaga. Tényleg nagyon-nagyon akartam találni egy rutint, hogy műküdjön...de nem megy. Akármit és akármilyen kis mennyiségben viszek fel előtte, akármennyi időt várok a hidratáló és fényvédő felvitele között, akármilyen kis mennyiségben viszem fel (ilyenkor a több réteges módszerrel próbálkozom)...darabokban hámlik, potyog le a bőrőmről. Próbáltam keverni más fényvédőkkel is, de az sem működik. Egy módot nem próbáltam még, az pedig közvetlenül tisztítás után, minden más nélkül,de ez nem is opció számomra. Ha nem masszírozom sokat, akkor hámlás nélkül kapok egy nagyjából egységes védelmet, de úgy fehér marad az arcom ami a száradás után sem tűnik el, smineklni rá pedig esélytelen,mert akkor lejön az egész. Végül is a kísérletezés alatt már a 2/3-a elfogyott, sokat vagyok home office-ban, csak akkor tudom használni. Nem szoktam ilyen szőrősszívű lenni, de egyszerűen nem tudom megadni a 2 csillagot, mert számomra használhatatlan.

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up
2017. szeptember 7.

Igazából fogalmam sincs miért a sötétet vettem meg, hiszen a legtöbb alapozómat világosítani kellene...hahaha.
Viszont találtam neki egy remek felhasználási módot. Hála Mrs Retinoid Andvanced Ordinary-nek a bőröm jobb állapotban van mint valaha és hónapok óta nem használok alapozót, de még színezett hidratálót sem, csak is és kizárólag fényvédőztem egész nyáron. De rettenetesen zavart a fehér réteg amit hagyott arcomon így eszembe jutott ebből hozzáadni egy kicsit. Erre a felhasználási célra a legjobb nekem. Nem igazán kedvelem a színezett spf-eket, mert nem tudom az adalékok mennyire mennek a fényvédelem rovására ezért ez a módszer nekem szimpatikusabb. Nagyon kevés kell belőle, iszonyú sokáig elég lesz.