kismag

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Trend It Up Hydro Stay Silky Serum Alapozó

Trend It Up Hydro Stay Silky Serum Alapozó
2022. április 9.

A havi kedvencek összefoglalójában keltette fel a figyelmem. Nagyon ritkán szerepel ott ilyen kategóriás alapozó, ezért tettem egy próbát. Nálam is játszott már minden kategória, de alapvetően a legjobban a high end kategória vált be... De az egy kis göngyszem. Szinte ugyanolyan szép lehelletvékonyan mint építve, nagyobb fedés selejtező. Szépen "leszárad" De közben marad egy nagyon szép bőrfény. Egyedül az ecsetes felvitelt nem próbáltam még (nem nekem találtak ki), de kézzel és szivaccsal egyaránt szép.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. május 23.

Alapdarab, csodaszernek nem titulálnám, de teszi a dolgát, ami a hidratálás. Ha bármi miatt kompromittálódik a bőrőm védőrétege biztos ez az egyik amihez nyúlok. Késő ősztől kora tavaszig bármilyen mennyiségben, reggel-este jöhet. Tretinoin használat mellett különösen jól jön. Ha beköszönt a jóidő akkor maximum este.

Sundance Napozó Fluid Arcra és Dekoltázsra FF30 (régi)

Sundance Napozó Fluid Arcra és Dekoltázsra FF30 (régi)
2021. május 23.

Másfél hónapja kísérletezek vele majdnem zero sikerrel. Amikor először kinyomtam a kezemre nagyon tetszett az állaga. Tényleg nagyon-nagyon akartam találni egy rutint, hogy műküdjön...de nem megy. Akármit és akármilyen kis mennyiségben viszek fel előtte, akármennyi időt várok a hidratáló és fényvédő felvitele között, akármilyen kis mennyiségben viszem fel (ilyenkor a több réteges módszerrel próbálkozom)...darabokban hámlik, potyog le a bőrőmről. Próbáltam keverni más fényvédőkkel is, de az sem működik. Egy módot nem próbáltam még, az pedig közvetlenül tisztítás után, minden más nélkül,de ez nem is opció számomra. Ha nem masszírozom sokat, akkor hámlás nélkül kapok egy nagyjából egységes védelmet, de úgy fehér marad az arcom ami a száradás után sem tűnik el, smineklni rá pedig esélytelen,mert akkor lejön az egész. Végül is a kísérletezés alatt már a 2/3-a elfogyott, sokat vagyok home office-ban, csak akkor tudom használni. Nem szoktam ilyen szőrősszívű lenni, de egyszerűen nem tudom megadni a 2 csillagot, mert számomra használhatatlan.