kismazzs

Regisztráció dátuma: 2014. október 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 2.
Bőrprobléma: -

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém
2019. május 14.

Szeretem :) Az elmexet váltottam le erre a fogkrémre, a fogorvosm csak Sensodyne-t javasolt, én ezt próbáltam ki először. Tényleg segít a fogérzékenységen, amikor az első tubus elfogyott gondoltam veszek egy olcsóbb, Sensodyne fogkrémet, hiba volt, éreztem, hogy visszatér az érzékenység. Másnap újra megvettem ezt és azóta sincs semmi bajom :)

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 13.

Sajnos nem tudok megfelelő véleményt alkotni a termékről, ugyanis egy hét használat után az adagolófej tönkrement, és csak az egyik részét tudom használni a terméknek. Az egy hét alatt tetszett a hatása. Csalódott vagyok, mert elég drága krém (bár én is tesztelésre kaptam) és az Eucerin márkától többet vártam volna. Az illata és az állaga nagyon kellemes egyébként. Ha más kiszerelésben kapható lesz, biztosan beruházok rá, mert az egy hét használat során tényleg elégedett voltam.

Emmebi Italia Gate 04 Definer Curls

Emmebi Italia Gate 04 Definer Curls
2018. október 24.

A fodrászom használja és ő ajánlotta, hogy szerezzem be én is. Hajhab helyett használom, megmondom őszintén az ára eleinte visszatartott attól, hogy megvegyem, de annyira dícsérte a fodrászom, hogy beruháztam rá. Sokkal tovább marad göndör a hajam, ha ezt használom. Elég sok tápláló összetevő is van benne, a fodrászkellékes üzletben az eladó hölgy azt mondta, hogy annyi ápoló összetevő van benne, hogy ha ezt használom hajvégápoló olaj sem kell. Én ezt azért nem merem meglépni, mert dauerolt a hajam. Az illata elég férfias, de szerencsére nem marad meg a hajon. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, másnak is bátran ajánlom.

1 MÁRKA