kisnyul28

Regisztráció dátuma: 2012. október 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 19.
Bőrprobléma: -

Avon Super Drama Szempillaspirál

Avon Super Drama Szempillaspirál
2013. május 22.

Számomra nem felelt meg. Nincs drámai hatás, se semmi, amit ígér. Kidobott pénz.

Avon Ideal Flawless BB Krém

Avon Ideal Flawless BB Krém
2013. április 9.

Akciósan vettem 1700 Ft-ért. Egy termékmintát kipróbálva "szerettem bele". Abszolút alapozószűz vagyok, viszont ki akartam próbálni már régóta valamilyen BB krémet. Pont kapóra jött. Szóval megvettem. Kicsit csalódtam a tubus méretében, bár az Avonnál minden ilyen mini. A legvilágosabb színárnyalat jött velem. Könnyű használni, teljesen illeszkedik a bőrszínemhez, nincs maszkos hatása. Csak a normál ára, kiszerelése zavar és az, hogy ha letekerem a kupakot, akkor abból is folyik a krém. Fedésével elégedett vagyok. Igaz, nincsenek pattanásaim, de szép egyenletes lesz tőle az arcbőröm. Összességében ez egy jó kis BB krém (mondjuk nincs összehasonlítási alapom). Ha elfogy és akciós áron be tudom szerezni, akkor újraveszem. De 2700 Ft-ért nem. Az ára és a kupakos dolog miatt kap "csak" 4 csillagot.

Sajnos le kell pontoznom. Pár hét használat után tele lettem apró pattanásokkal. :( Pedig úgy szerettem volna szeretni! Ha valakinek kéne esetleg, annak jóval áron alul elpasszolnám! kisnyul28@gmail.com

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2013. március 29.

Tényleg remek spirál! Megéri azt az 1000Ft-ot. Nekem amúgy is hosszú, fekete pilláim vannak. Ha ezt használom, tényleg olyan, mintha műszempillám lenne. Lemosni sem nehéz. A nagy keféjével meg kell tanulni bánni, de az biztos, hogy én újraveszem!

1 KRÉM