kispiroska

Regisztráció dátuma: 2011. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L’Oréal Super Liner Blackbuster Szemhéjtus

L’Oréal Super Liner Blackbuster Szemhéjtus
2013. április 18.

Pocsék.(elismerem, nem volt lefóliázva, lehet ez a baj)
A színe alig fekete, hiába húzom át többször, ráadásul mintha letörölné az előzőt. Egy idő után csúnyán lepereg az a halovány, foltos, maszatos szürke(!) vonal is. Pénzkidobás volt.
Viszont az elképzelés nem volt rossz, mert könnyen kezelhető lenne és szépen lehetne vele dolgozni, ha minőségibb anyag lenne benne(vagy nem nyitogatnák a boltban....). Ejnye L'oreal, ez most nem jött össze.

Avon Szemöldökceruza és Szemöldökformázó Kefe

Avon Szemöldökceruza és Szemöldökformázó Kefe
2012. augusztus 20.

Nekem is az első szemöldökceruzám.:)
De azt kaptam tőle, amit vártam, már megvettem a másodikat, középszőke hajamhoz teljesen jól passzol a Blonde árnyalat.
Pozitívumok: könnyen kezelhető, praktikus kefe, a színe passzol, könnyen faragható, nem törik szanaszéjjel(oh, hogy hányszor "faragtam már rá" ceruzával...:)), jó ár(akciósan vettem)
Negatívumok: még nincs

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2012. augusztus 20.

A kiszerelésébe szerettem bele(mint láttam sokan mások:)) és gondoltam ezt ki kell próbálnom. Hát utálom!(bocs,de tényleg így érzek) Bántja az arcom, akár milyen finoman használom, utána totál kipirosodik és húzódik a bőröm(szárítja/irritálja,mint a fene), macerás használni(mindig rohanok) stb.
Mondjuk én is hibás voltam: valószínűleg az érzékeny, problémás, fehér bőrömre nem ez volt a legmegfelelőbb választás.:(
Már gondolkodom kinek ajándékozzam...:S
Pozitívumok: maga a kiszerelés ötlete nem volt rossz:)
Negatívumok: lásd fentebb