kispiroska

Regisztráció dátuma: 2011. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa Lasting Color Extreme Körömlakk

Pupa Lasting Color Extreme Körömlakk
2020. május 16.

Nagyon szeretem a géllakk hatású körömlakkját a Pupanak, ezért nagy reményekkel rendeltem, de ez sajnos csalódás. Az ajánlott 3 lépést használom, de kb 2 nap után hajszálrepedések keletkeznek rajta. Kb 3-4 nap után elkezd lepattogni a vége a nagyobb igénybevételnek kitett területeken. A fénye sem az igazi, a géllakk hatásúé sokkal szebb. Nálam nem újravevős.

Pupa Lasting Color Extreme Kit Primer & Top Coat

Pupa Lasting Color Extreme Kit Primer & Top Coat
2020. május 16.

L’Oréal Super Liner Blackbuster Szemhéjtus

L’Oréal Super Liner Blackbuster Szemhéjtus
2013. április 18.

Pocsék.(elismerem, nem volt lefóliázva, lehet ez a baj)
A színe alig fekete, hiába húzom át többször, ráadásul mintha letörölné az előzőt. Egy idő után csúnyán lepereg az a halovány, foltos, maszatos szürke(!) vonal is. Pénzkidobás volt.
Viszont az elképzelés nem volt rossz, mert könnyen kezelhető lenne és szépen lehetne vele dolgozni, ha minőségibb anyag lenne benne(vagy nem nyitogatnák a boltban....). Ejnye L'oreal, ez most nem jött össze.