Kispitypang

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 666 vétel
Megnézem

Lancôme Énergie De Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion

Lancôme Énergie De Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion
2021. március 5.

Én nagyon szerettem volna szeretni, de úgy látszik minket nem egymásnak teremtettek a Lancome kémikusai :(
Mostanában nagyon sok arcápolási terméket kipróbáltam, és első használatkor ez határozottan hozta a wow effectet, puha, hidratált, nagyon selymes lett tőle a bőröm. Valahol ezt vártam volna a szintén mostanában kipróbált Estee Lauder Advanced Night Repair-től és a Body Shop Youth Serum-tól is, de egyik sem hozta ezt a hatást, a Lancoma igen. Tartott ez egészen másnap reggelig, amikor is rengeteg apró gyulladt fehér pattanással keltem fel :O
Csak ő lehetett a ludas, mert hetek óta nincs más új termék az arcápolási rutinomban. Egy-két nap szünet után újra próbálkoztam, az eredmény: ugyanaz, gyulladt pattanások mindenhol. Nagyon csalódott vagyok! Ez így 2-es...alá...kis jóindulattal.

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer
2020. július 9.

Én annyira szeretném szeretni, majdnem ő lenne a tökéletes korrektor, de sajnos nagyon nem tartós :(
Nagyon szeretem, hogy kicsi, kompakt, kevés kell belőle, nagyon szépen el lehet dolgozni (főleg ujjal szoktam), nagyon szeretem az applikátorát is, a 2-es árnyalat teljesen egybe olvad a bőrömmel, még akkor is ha nincs rajta alapozó vagy BB krém. Szóval tökéletes lenne, ha nem kopna le kb. 3-4 óra után :( Ezért csak akkor tudom használni, ha csak rövid időre megyek el otthonról (pl.: boltba), egész napot nem bír ki.
Pedig ő lenne az ideális hurcolós korrektorom.

Balea Fresh & Fruity Szilárd Tusfürdő

Balea Fresh & Fruity Szilárd Tusfürdő
2020. május 18.

Jézusom, ez de rettenetesen szárít!!! A bőröm olyan csikorgós lesz utána, hogy egyből valami testápolóért kell nyúlnom (alapból zsíros bőröm van). Az illata semmi extra. Nem más ez, mint egy túlárazott szappan kérem szépen... (Pedig a Balea engem mindig megvesz a cuccaival, de ezzel most nagyon nem.)
2* mert elhasználni azért el tudom.