Kispitypang

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 449 vétel
Megnézem

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer
2020. július 9.

Én annyira szeretném szeretni, majdnem ő lenne a tökéletes korrektor, de sajnos nagyon nem tartós :(
Nagyon szeretem, hogy kicsi, kompakt, kevés kell belőle, nagyon szépen el lehet dolgozni (főleg ujjal szoktam), nagyon szeretem az applikátorát is, a 2-es árnyalat teljesen egybe olvad a bőrömmel, még akkor is ha nincs rajta alapozó vagy BB krém. Szóval tökéletes lenne, ha nem kopna le kb. 3-4 óra után :( Ezért csak akkor tudom használni, ha csak rövid időre megyek el otthonról (pl.: boltba), egész napot nem bír ki.
Pedig ő lenne az ideális hurcolós korrektorom.

Balea Fresh & Fruity Szilárd Tusfürdő

Balea Fresh & Fruity Szilárd Tusfürdő
2020. május 18.

Jézusom, ez de rettenetesen szárít!!! A bőröm olyan csikorgós lesz utána, hogy egyből valami testápolóért kell nyúlnom (alapból zsíros bőröm van). Az illata semmi extra. Nem más ez, mint egy túlárazott szappan kérem szépen... (Pedig a Balea engem mindig megvesz a cuccaival, de ezzel most nagyon nem.)
2* mert elhasználni azért el tudom.

wet n wild Photo Focus Foundation

wet n wild Photo Focus Foundation
2019. október 1.

Egy az egyben egyetértek az előttem szóló kolléganővel! Amíg fent marad, addig szép, jó közepes fedése van, de sajnos (zsíros bőrön) egy fél napot sem bír ki :( Márpedig hiába az alacsony ár, a sok árnyalat és a szép fedés, hogy ha ezt kb csak 2 óráig tudja...
Mostanában azonban kísérleteztem vele, nemrég láttam egy Wayne Goss videót arról, hogy "hogyan ne úgy alapozzunk, mint egy instagrammer vagy youtuber :)" Ebben a videóban azt mutatta meg, hogy mennyivel másképp fest az alapozó, ha csak lehelletnyi menniséget viszünk fel belőle. Egy icipici pöttyöt rakjunk a két orcánkra, meg egyet a homlokunkra, aztán kézzel (kézmeleggel) jó alaposan dolgozzuk be a bőrbe, így az alapozónak fedése alig marad, de a bőrt egy kicsit egységesíti. Nekem a pórusaimat is eltünteti nagyjából. Ezt követően pedig fixáljuk le jó alaposan, jóóóóóóó sok púderrel. Na nekem ezzel a módszerrel sikerült egy 4-6 órát kihoznom ebből az alapozóból, ami sajnos még így is csak egy fél munkanap kb., tehát elégedett sajnos nem vagyok.