kisritus

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: -

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2021. február 6.

Azért vettem, mert kisbabával vagyok itthon, minimális időm van magamra, és kellett valami, amitől jobb tükörbe nézni, de nyilván nem alapozó szinten kell használni itthonra.
Nekem mondjuk inkább hasonlít alapozóra, mint egy bb krémre, túl sok benne a szín. Elég keveset nyomok és oszlatom el az arcomon, de a kezemről ömlik le a szín kézmosáskor, szóval számomra pontosan olyan, mintha alapozót tennék fel. A maszkomat még órákkal később is fullra befogja, nekem ez sok.
Hidratálás rendben van, nem rossz, de inkább keresek tovább olyat, ami színezett hidratáló és nem ennyire "sok".

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2021. február 6.

Nekem legtöbbször nagyon összeragasztja a szempilláim, emiatt nem is merem normálisan használni, mindig csak éppenhogy érintem a pillakhoz, hogy ne ragassza össze a rengeteg festék. És még így is legtöbbször egy másik kefével szét kell szednem.
Elhasználom, de már alig várom, hogy kifogyjon.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2020. január 6.

Nagyon kellemes, nem túl nehéz állagú krém, annyira nem nehéz, hogy néha nappalra is felkenem.
Az orrom melletti száraz területeket ugyan nem szüntette meg, de jó érzés a bőrön, és nagyon kellemes illata van. Ár-érték arányban szerintem kiváló.