kisritus

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: -

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2020. január 6.

Nagyon kellemes, nem túl nehéz állagú krém, annyira nem nehéz, hogy néha nappalra is felkenem.
Az orrom melletti száraz területeket ugyan nem szüntette meg, de jó érzés a bőrön, és nagyon kellemes illata van. Ár-érték arányban szerintem kiváló.

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra-Réparateur Kéz- és Körömápoló Krém

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra-Réparateur Kéz- és Körömápoló Krém
2020. január 6.

Télen általában elég száraz a kezem, de idén már halványan hámlás is jelentkezett, szóval kipróbáltam ezt a kézkrémet. 3 hete vettem, december közepén, és nem használom rendszeresen, akkor használtam párszor, mert kíváncsi voltam, hogyan hat erre az extra száraz kézre.
Szépen pár nap alatt javult a helyzet, hogy utána nem is éreztem szükségét a rendszeres használatnak.
Az ára szerintem egyáltalán nem vészes, tekintve hogy a drogériákban is vannak 1000 forint körül közép-ár-kategóriás kézkrémek.

Bioderma Hydrabio Szérum

Bioderma Hydrabio Szérum
2020. január 6.

December közepe óta (mondjuk 3 hete) használom, többnyire napi kétszer (reggel, este). A kombinált bőrömre vettem, az orrom melletti területek télen hámlásig szárazak és eddig semmi sem vált be.
Ez a szérum eddig nagyon bevált, habkönnyű az állaga, egy picike pumpálásnyi elég (ennek ellenére persze gyorsan fogy a 40 ml), és szuperül táplálja a bőrt, szinte egyik napról a másikra elmúlt a bőrszárazság az adott területen.
Irtó gyorsan és könnyen beszívódik, az illata nem jelentős, és a problémámat megoldotta. Mindenképp újravevős.