kissagi19

Regisztráció dátuma: 2010. november 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2010. november 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Balea Krémdezodor Nátronnal, Málna- és Magnóliaillattal

Balea Krémdezodor Nátronnal, Málna- és Magnóliaillattal
2022. május 12.

Új dobozzal vettem, ami konkrétan semennyire sem dezodorál. Más az állaga és a színe is. Kár volt elrontani, ami jó volt

2021.02.21 Update: 1 hete csak ezt használom, mert nem jutottam el a megszokott stiftemet megvenni. A kövi gyanta miatt még van egy kis hónaljkutyám is, és így sem büdösödök, sem izzadok. Aktív életet élek, sokat sétálok, este pedig itthon tornázok, tehát nem 0-24ben hanyatt fekszem. Hihetetlen. Mindenkinek ajánlom.

Alumentes golyós deót használtam előző napon,(tehát nem volt hosszan tartó speckó deo rajtam) majd reggel ezt kentem fel. 0 nedvesség a pólómon, 0 szag.
Pihenős, nem rohangálós napon használtam, hétvégi, szabadnapos deónak elsőre tökéletes lesz. A kis kiürült doboz pedig PET, újrahasznosítható.

Paco Rabanne Olympéa Legend EDP

Paco Rabanne Olympéa Legend EDP
2022. április 23.

Valami mennyei. Édes, ugyanakkor sós finomság. Az első 1,5 órában kissé karcol az ámbra, majd leszáradás után stabil 5-6 órán át egy igazi különleges aurát von a viselője köré. Nincs nagy sillage 1 fújás után, csak a nagyon közel állók érzik. A sós-édes alapillat viszont fürdés után is érezhető, nem semmi... 😏

Shiseido Ginza EDP

Shiseido Ginza EDP
2022. április 13.

Kellemes meglepetés. Papírcsíkon friss, üde és igazi tavasz-illat. Nem is tudom az illatjegyeket kiérezni, csak a finom frissességet, ezért 5*.
A bőrömön viszont pusztulat. Már tudom, a rózsabors amit a bőrömön rettenet keserű, ezért 1*.
Az átlaguk 3 *.