Kisscsajszika

Regisztráció dátuma: 2015. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame The One Hydra Matte A-Z Krém

Oriflame The One Hydra Matte A-Z Krém
2020. szeptember 22.

Nem vártam tőle nagy csodát, hiszen nem alapozó de azért ettől sokkal többet. Gyenge fedés amely a nap végére szép lassan elmászik az ember arcán. Matt hatásúnak egyáltatán nem mondanám mikor felkenem akkor is csak épp, hogy nem fénylik de a későbbiekben mint a diszkó gömb. A két csillagot igazából csak a fényvédő részének adom.

The Ordinary Squalane Cleanser

The Ordinary Squalane Cleanser
2020. szeptember 18.

A lemosó amit egyszerre nagyon gyűlöltem és nagyon imádtam is. Amíg volt benne mindig csak egy nyűgnek éreztem a használatát. Pedig annyira jó állaga van, tetszik a krémből olajjá változása. Nem hagyott az arcomon maga után feszülő, húzódó érzést de valahogy nem lett a szívem csücske. Amióta elfogyott használtam más lemosókat, de még mindig ezt az egyet siratom.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. szeptember 18.

Elsőre nem voltam elragadtatva ettől a krémtől. Kicsit soknak is éreztem a kombinált/zsíros bőrömnek, de rövid idő után az arcom csak úgy ragyog tőle. Én azt figyeltem meg, hogy a szérumok után várni kell 10 percet, hogy valóban jól fel lehessen kenni. Arról nem is beszélve, hogy a nagyobb kiszerelést már több mint fél éve nyúzom és még mindig van benne.