kissd

Regisztráció dátuma: 2017. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. február 17.

Ár-érték arányban szerintem klassz termék. Az én arcbőröm kombinált... A T vonalban zsírosodik, a homlokomon és az orromon mitesszerek vannak, az államon pedig pattanások után maradt pigment foltok és természetesen pattanások vannak... A könnyű, vizes formulája és az ára miatt esett erre a választásom. Majdnem minden reggel használom, viszont különösebb változást nem vettem észre. Talán valóban egyel kevesebb patti jön ki rajtam és mintha picit halványított volna az államon. Ettől függetlenül biztosan újra veszem. :)

Cosrx Centella Blemish Cream

Cosrx Centella Blemish Cream
2021. február 17.

Szuper kis termék! Az elmúlt pár évben valamiért kijöttek rajtam a gyulladt pattanások... Igazából a kezdeti, 3 évvel ezelőtti állapotomhoz képest már sokkal jobb a helyzet, de még mindig nem az igazi. Sok orvosnál jártam már, valószínű, hogy bizonyos ételek okozzák (viszont úgy, hogy kihagyom az étrendemből ezeket még így is előjönnek :( ), úgyhogy addig is meg kell küzdenem velük...(mármint a pattanásokkal).. Ezt a krémet csak a kényes helyekre, vagy közvetlen a pattanásokra szoktam kenni, van, hogy a hidratáló után.. és mindenképpen este!!!! Azt vettem észre, hogy a gyulladt pattanások egy fokkal visszahúzódnak, a sebek pedig könnyebben gyógyulnak. A vállaimra vékony rétegben kenve is hatásos, levitte a gyulladást...Szóval ha egyszer elfogy (mert így, hogy nem mindennap használom, viszonylag sokáig kitart), biztosan újra fogom venni. 5*

Cosrx Shield Fit All Green Comfort Sun SPF50+ / PA++++

Cosrx Shield Fit All Green Comfort Sun SPF50+ / PA++++
2021. február 17.

Már régóta szerettem volna egy fizikai fényvédőt. Sokat keresgéltem, olvasgattam. Fontos volt számomra, hogy az összetevői "jók" legyenek és a meglévő gyulladt pattanásaimon ne rontson. Nem mellesleg ne legyen méregdrága. Így esett a választásom erre a fényvédőre. Szerintem az illata (vagy szaga, kinek mi) hamar elillan. Figyelni kell a tubusnál, hogy ne folyjon ki sok egyszerre, illetve jól el kell kenni mert valóban eléggé fehér a krém és nem az a könnyed formula-féle. Ettől függetlenül ha jól eldolgozzuk akkor gyorsan beszívódik és nekem olyan mintha mattabb lenne az arcom, halványítaná a piros foltokat, pattanásokat. Szuper termék, 5 csillag! :)

UPDATE: hát... egy csillagot le kell vonjak, sajnos eléggé besűrűsödött a végére... nehéz volt elkenni, ő sem az igazi :( Valóban halványítja a piros foltokat, de talán egy picit átfényesedik smink alatt... Illetve mostanában sehol nem kapni :( VISZONT! Szerintem sokkal jobb, mint a PURITO fizikaija...