kissd

Regisztráció dátuma: 2017. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum
2021. november 20.

Jajj, hát hol is kezdjem? Nagyon hosszú leszek, bocsi. Először is azzal kezdném, hogy kombinált, többnyire zsíros bőröm van, és szinte mindig van az arcomon (leginkább az államon) gyulladt pattanás (ami persze piros, mivel gyulladt…Ja, és persze nem egy darab.) Elég régóta sminkelem magam, mivel középiskolás korom óta nem vagyok elégedett az arcbőrömmel, melynek állapota 25 éves koromban durván romlott. Nem mondom, hogy annyira sok alapozót kipróbáltam már, de azért nem is egyet. Amiket most kiemelek azért teszem, mert többször újra vettem: Egy időben a sima True Match-et használtam, aztán rájöttem, hogy az én zsíros bőrömnek néha túl sok, ráadásul ha hozzáérek, akkor lejön.. Aztán kipróbáltam az Infallible 24h fresh wear-t. Az sem volt az igazi, mert kiemelte a száraz részeket, ott ahol nem is tudtam, hogy száraz a bőröm xD, plusz beült a ráncokba… Aztán befektettem egy MAC Studio Fix-re, amit az erősebb fedése miatt hétköznapra már túl soknak találtam, ráadásul nem tudom min múlik, de egyszer szépen mutat a bőrömön, egyszer nem.

Na de!!!! Egy szónak is száz a vége.. ezeréve kerestem egy olyan alapozót, (amit szerintem sok pattanásos társam is keres), ami természetes hatást kelt, de szépen egységesít, és nem nézek úgy ki, mintha maszkot húztam volna az arcom helyére. Sokszor az egyenletlen, pattanásos, tág porusú bőrön nem mutat olyan jól egy matt alapozó, mert igenis az a fránya dombocska még jobban kiemelkedik, minél inkább próbáljuk elfedni…természetes fényben meg megijedek magamtól. :D

Az előző hozzászóló meghozta a kedvem a vásárlásra. Befektettem erre a csodára a legvilágosabb színben, ami tökéletesen passzol a bőrömhöz! Betartva a tanácsait kézzel vittem fel, de hozzátenném, hogy nagy nehézségek árán, mert aztán folyik, mindenhol is.. meg mindenhová is csöpög. Ez az egyetlen negatívuma amit fel tudok hozni, de lehet csak nem vagyok még benne rutinos. Mindenesetre miután felkentem az ujjaimmal, hagytam picit száradni és átmentem rajta szivaccsal. Nem tettem púdert, de folytattam a sort: bronzosító, pirosító, highlighter, a végen pedig sminfixáló spray.

Az eredmény: egy természetes, egységes szép arcbőr, amin nem látszanak át a piros pattanások (ide duplán kentem alapozót). A bőröm előkészítése csupán arcmosásból, hidratálókrémből és fényvédőből állt. Nem kukacosodott, és ami meglepő, hogy nem lettem tőle zsírosbödön. Persze egy idő után fénylett, de ezt inkább egészséges csillogásnak nevezném. Maszkviselést nálam bírta, és egy orrfújás is átment a próbán. Engem teljesen meggyőzött, régóta vágytam egy ilyen termékre, és most esküszöm boldogabb lettem tőle! :) 5 csillag! Most nálam ő a TOP 1, a csöpögős, mindentösszekenős morgolódásom ellenére is…

Ui. Az ár nem pontos, két nagyobb drogéria között is elég nagy a különbség. 7000 és 7700 Ft körül van, tehát nem olcsó, ellenben szerintem megéri befektetni rá.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2021. november 16.

Ajándékba kaptam ezt a rúzst. Egy darabig nem nyúltam hozzá, aztán többször kezembe akadt a sminkasztalomon. Créme De La Femme rózsaszínes árnyalat tulajdonosa vagyok. Igazából semmi extra, enyhén csillámos beütés miatt ad egy kis fényességet, gondolom innen az elnevezés, hogy Frost. Szép szín, hétköznapra tökéletes. Prep+Prime-mal, szájceruzával viszem fel, viszonylag tartós, egyenletesen kopik. Nap végére csak azt látja az ember, hogy van egy kis színe a szájának. 4 csillagot adok, mert ár-érték arányban azért ez lehetne jobb is.

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler
2021. október 29.

Hát ez csúcsszuper! Ismét pozitívan csalódtam ebben a márkában, mert aprópénzért lehet hozzájutni jobbnál jobb kozmetikumokhoz. Van összehasonlítási alapom, tulajdonosa vagyok egy Too Faced Lip Injection Extreme Lip Plumper-nek és egy Fenty Beauty Gloss Bomb Heat Universal Lip Luminizer + Plumper-nek, egyik sem olcsó darab, sőt....Na de ez! Komolyan mondom a kettő ötvözete! :) A Too Faced jobban csíp és bizserget, mint a Fenty, viszont a Fentyből hasonló szín van meg nekem (Hot Cherry). Ez pedig 1100 Ft-ért tudja mindkettőt! Tényleg olyan próbálja ki, aki bírja a csípőset! Felkenés után először mentolos bizsergető érzés fog el, aztán jön a csipős érzés, ami sokkal tovább tart, mint a másik két szájfény "bizsergető" ideje. Az ajkak valóban dúsabbnak hatnak, hiszen a fénytőt és a chilitől valóban olyan, mintha frissen lenne feltöltve! Nálam abszolút nyerő, és leveri a másik kettő, 8000-9000 Ft-os szájfényeket! 5 csillag!