kissd

Regisztráció dátuma: 2017. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. január 11.

Szuper kis ajakhidratáló, és plusz pont, hogy van benne fényvédő és még illata is van! :) Azért mínusz egy csillag, mert nekem nehezebb utána rúzsoznom a szám mikor még nem teljesen ivódott be.

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik
2019. január 11.

Régóta kerestem egy natúr tonikot megfizethető áron, amivel kicsit csillapítani tudok a pattanásaimon. Smink eltávolítása és egy kis micellás víz után szoktam bevetni. Szuper, leviszi a maradék szennyeződéseket ez mellett érzem, hogy összehúzza a pórusokat és talán mattít is. Ár-érték arányban csudajó!

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2019. január 11.

ImádoM! Pár éve már csak ezt használom a hajközéptől a hajvégemig minden hajmosás után, a törölköző száraz hajamon... Szerintem azt tudja, amit egy ilyen hajápoló olajnak tudnia kell. Szerintem nincsenek "csodaszerek". A testünket belülről kell ápolni, a hajunk állapota (vagy a körmünk, bőrünk stb...) az mind az egészségünk állapotát is tükrözi. Sosem lesz olyan szer ami mindent helyre tesz. Több vitamin, változatos, tápanyagokban gazdag étrend...Hosszútávon ez a segítség. Ne felejtsük, hogy a krémekkel csak az aktuális állapotán tudunk valamilyen szinten javítani, de egy száraz, töredezett, vékonyszálú hajból sosem lesz hirtelen erős, egészséges dús haj!....Ezzel nem azt mondom, hogy nem kell krém, sőt igen is kell!!!, mert nyilván érik a hajunkat külső hatások (hideg, meleg, izzadság, nedvesség, stb stb...., de a legfontosabb, hogy belül törekedjünk az egészségre és ez mellett ne feledkezzünk meg az általános higiéniáról és az igényességről. :)