kissdori95

Regisztráció dátuma: 2016. április 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Sì Fiori EDP

Giorgio Armani Sì Fiori EDP
2019. április 28.

Tipikusan "első látásra"-fajta vagyok, akit ha valami valamiért megfog, akkor egyszerűen nem hagyja nyugodni. Nem is értem, miért hittem, hogy pont ez az illat lesz a kivétel. Régóta birizgálta a fantáziámat a Sí-vonal, de egyik parfümnél sem éreztem a villámcsapást, ezért nagyon kíváncsi voltam rá: a vége az lett, hogy jött, látott és győzött. Első szaglásra túlzottan esésnek tűnt, amit én általában elkerülök, viszont beitta magát az emlékezetembe és azon kaptam magam, hogy egész nap a csuklómat szaglászom, annyira felkeltette az érdeklődésemet. Bizonytalan voltam, végül megkaptam a születésnapomra és jelenleg elválaszthatatlanok vagyunk. Tavaszias, édes, kellemes, finom illat, amivel szépen működünk és a legjobb, hogy tartós is, elég egy fújás egy napra. Többen megdicsérték, úgyhogy kilóra megvett. Sajnálom, hogy sokaknak nem jön be maradéktalanul, de ebből látszik, mennyire személyfüggően viselkednek rajtunk az illatok. Nekem szerelem! :)

Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT

Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT
2019. április 6.

Anyukámmal szaglásztuk meg egy parfümériában, jött is velünk haza, mert nagyon finom illatnak tűnt és úgy voltunk vele, hogy majd mindketten használni fogjuk. Ahogy én magamra fújtam, éreztem, hogy "jó-jó, de nem az igazi", viszont anyukámon csodásan működik, egyszer még meg is kérdeztem tőle, hogy milyen illatot fújt magára, annyira kellemes volt. Rajta működik, ahogy kell, rajtam nem annyira, de az üvegből nagyon szeretem érezni, ahogy anyukam ruháin is. Finom, kedves, nőies, virágos illat csodaszép csomagolásban, igazi tavasz-parfüm, aminek a tartóssága is szuper! :)

IsaDora Stretch Lash Szempillaspirál

IsaDora Stretch Lash Szempillaspirál
2017. december 18.

Szemeztem vele pár napig, miután piacra dobták, aztán fogtam magam, besétáltam a drogériába és megvettem. Első (pár) körben csalódott voltam, nem tudtam magamnak szép pillákat festeni vele, aztán pár napja ismét elővettem és gyönyörűen ki tudtam vele emelni a szempilláimat. A hosszító kefe bőven elég lenne a mindennapokra, de tettem egy próbát és a dúsítóval is átmentem a pilláimon: még sosem láttam őket ennyire kiemeltnek. Véletlenül a sötétbarna színt hoztam haza, viszont eléggé sötét és pigmentált a festék, szinte fel sem tűnik, hogy nem fekete. Csak ajánlani tudom!