kisskata12

Regisztráció dátuma: 2018. december 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Fix+

MAC Fix+
2018. december 24.

Én ezt használom hidratálásra mert a bőrömnek egyik hidratálókrém/gél sem tetszett eddig :D Smink után is fújok, tökéletessé teszi a sminket. Imádom. Eddig egy mac termékben sem csalódtam, hát ebben sem :)

Jöttem updatelni! :D Sminkfixálónak is tökéletes, eddig nap végére sosem volt tökéletes a sminkem, volt hogy inkább újrasminkeltem ha mentem még valahová. Ha ezt ráfújom, bármeddig úgy marad :D Csak ajánlani tudom

MAC Volcanic Ash Exfoliator Vulkanikus Arcradír

MAC Volcanic Ash Exfoliator Vulkanikus Arcradír
2018. december 13.

Kb 1 hete adtak nekem mintakent a vasarlas melle. Hazaertem, es ugy voltam vele hogy miert probaljam ki, z is csak egy ujabb “szuperhatasos” arcradir. Aztan meggondoltam magam, kiprobaltam es azota nem birtam letenni rola hogy megvegyem a nagy kiszerelest. Ez az egyetlen arcradir ami nalam tenyleg hasznal. Imadom

Coconutoil Lip Balm Original

Coconutoil Lip Balm Original
2018. december 13.

En nagyon szeretem, mondjuk nem azert mert annyira hidratal 😀en ruzsozas utan egesz nap kenegetem vele a szam belso reszet ahol kicserepesedne, kiszaradna (a ruzs fele kenem) es mivel nem krem allagu igy lathatatlan,es akar egesz nap tudok viselni egy ruzst mert nem szarad ki tole a szam.