kisski

Regisztráció dátuma: 2019. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kemon And 24 Tonic Cream

Kemon And 24 Tonic Cream
2021. október 13.

Azóta is elégedetten használom, szárítás előtt oszlatok el egy keveset a hajam hosszán. Az össze-vissza szálló hajamat egyben tartja, sokkal dúsabbnak is tűnik tőle, állandó helye van a hajápolási rutinomban.
@okosszepseg Instagram oldalán van egy bejegyzés a hajápolásról, miszerint a Dimethicone ugyan szilikon, viszont nagyon hasznos, főleg a szénakazal a haj számára. Ez a termék is tartalmaz, illetve Cetrimonium Chlorideot is, így a tapasztalataim alapján meg tudom erősíteni, hogy tényleg így van.

2019. május 27.

A fodrászom mindig ezt használja, utóbbi alkalommal én is vettem tőle. Elvileg csodákat tesz a száraz, vékony szálú hajjal, sok vendége isteníti.
Hosszabb távú hatásokról később tudok nyilatkozni, de az eddigi tapasztalataim alapján megelőlegezem neki a 4 csillagot.
Egyébként vegán termék.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2021. augusztus 5.

UPDATE:
Rossz érzés visszagondolni, hogy régen lemosás nélkül használtam, most már nem bírná elviselni az arcbőröm ezt a formulát. A dolgát még mindig teszi, viszont csak ritkán, és csak szemsmink esetén nyúlok hozzá, utána pedig jön a dupla tisztítás. Mivel nem gomba safe termék és fungal acnera gyanakodtam a homlokomon, az összetevői miatt ezt is hanyagolnom kellett.

2019. június 6
Hihetetlenül hatékonyan tisztít, akármilyen sminket könnyedén leszed. Zavaró az olajos érzet használat után, viszont a tisztító hatása ezt tudja kompenzálni, így megadom neki az 5 csillagot.

Mixa Micellar Water Very Pure

Mixa Micellar Water Very Pure
2021. augusztus 4.

Dupla tisztítás során használom. Az arcbőrömet nem irritálja, szememet sem csípi, és ha nem sminkelek, a fényvédőt és a koszt nagyon szépen leszedi. Sminklemosás esetében nem ez a legjobb megoldás, de megfelelő (nagy :) mennyiségben ez is leold mindent. Nem egy csodaszer, de nem mondanám rossz terméknek sem.