kisskincso

Regisztráció dátuma: 2015. május 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Rimmel Wonder'luxe Volume Szempillaspirál

Rimmel Wonder'luxe Volume Szempillaspirál
2021. április 16.

A legrosszabb szempillaspirál, amit valaha próbáltam...Nekem annyira nem csomósodott, viszonylag szép pillákat csinált, viszont kint ha a levegő egy kicsit is párás (nem esik se hó, se eső!) azonnal lekonyulnak a pilláim és ami még rosszabb, leoldódik és rendesen lekenődik. Nem szeretek pazarolni, de ezt biztos, hogy kidobom.

Catrice Eyeconista Lash Millionizer Volume Mascara

Catrice Eyeconista Lash Millionizer Volume Mascara
2019. július 24.

Nekem a többiekkel ellentétben pozitív csalódás volt ez a spirál. A csomagolása tetszett meg először, meg se néztem a keféjét, mert volt róla egy kép, meg is lepődtem mikor az üzletből kilépve megláttam a méretét. Nekem nagyon szép pillákat varázsolt 1 rétegben, a második viszont már valóban csomósít, de ha csak a pillák végére kened fel akkor tökéletes. Ma fogyott ki, holnap újraveszem.:)

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2018. november 11.

Az tény, hogy a színe nem tökéletes, én is hezitáltam, hogy ennek ellenére megyvegyem-e, de egyáltalán nem bántam meg, hogy a kosaramban landolt. Most, hogy elhasználtam az egész tubussal, kialakult róla egy teljesen pozitív véleményem. Minden szemsmink előtt felkentem, és semmi negatívumot nem tudnék róla mondani. Nekem is rejtett szemhéjam van + zsíros is, mégis kibírta az egész napot mindig. Olcsó volt és a színét leszámítva hibátlan, remélem nem igaz, higy kivonták a forgalomból, mert akkor most újra kezdődhet a nagy szemhéjalap vadászat.