KissKitti

Regisztráció dátuma: 2021. január 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. január 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2021. augusztus 13.

Nem a szokványos résszel kezdem az értékelést:
Aki picit szemfüles észre veheti rajta a ‘makeup base’ feliratot a hátulján a tubusnak. Valóban imádok rá sminkelni hihetetlenül jó alapot biztosít (basszus végre láttam a por állagú pirosítót az arcomon megmaradni is😂) amellett hogy piciny arcunkat is védi a káros sugárzástól, könnyen beivódik és ez a sima is ugyanúgy nem hagy fehér réteget mint a clear testvére!
Ó és a csomagolása űberédes😘

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen Szemhéjtus

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen Szemhéjtus
2021. május 22.

02 Brown-ba vettem. Könnyen kézre áll tényleg "pretty easy" a használata de a szín intenzitása legyünk őszinték harmat gyenge ennél a barna árnyalatnál ezért a feketét már inkább nem is vettem meg tőlük. Minimum 2-3x át kell menni a vonalon ahhoz hogy megkapd az "igazi" színét. Elhasználni jó lesz de nem tudom még hogy újraveszem-e..
Updete: Jöttem adni még egy csillagot, kezdünk összebarátkozni amióta követem a kissé koreai vonalú 'kpop idol' jellegű sminkjeim, és még mindig könnyen kézre áll a remegő kezembe egye fene talán most már újra vevős :DDD

RIVAL loves me Eyelashes

RIVAL loves me Eyelashes
2021. április 29.

Előttem lévő vélemény koppra igaz rám is csak nálam pont a külső része nem kívánt megmaradni.. barátnőm próbálta felrakni nekem a csajos kis délutánunkon.. hát a szép magyar káromkodás még mindig világelső úgyérzem :D