KissMicu

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. október 30.

Tíz éve ezt használom, próbáltam ki folyamatosan újakat, de mindig hozzá tértem vissza és ha közben mást is használtam, ezt mindig tartottam otthon biztonság kedvéért, mostanra feladtam a kisérletezést, Évente egyszer vásárolok 1+1 csomagban egy litert, ami nekem pont egy évig elég, úgy hogy naponta használok minimum 2-3 pamacsnyit, sokaknak ez drága, de ha elosztod hogy egy évig használod és közben jók az összetevői hatékony és bőröd meghálálja nekem megéri. Plussz pozitivum az új pumpás kiszerelés is.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. október 30.

Szeretem, viszont mivel én gyakran hámlasztok AHA-val is, BHA-val is, ezt úgy hetente-két hetente szoktam használni, nem látok nagyon nagy különbséget. Jó érzés utána, nem irritál, de ha használsz rendszeresen hámlasztókat kicsit felesleges macera, ügyelni ne menjen a szemedbe, ügyelni ne ülj vele túl sokat s időben mosd le, s újra figyelni hogy ne menjen a szemedbe, utána pedig kicsit vigyázni kell mit kensz rá mert értelmszerűen érzékenyebb lesz tőle a bőröd, az már túl sok neki ha utána még valamit rá akarsz kenni. Én csak termálvízzel fújom be utána be az arcom, vagy Serozinc-el.

Panthenol Spray

Panthenol Spray
2019. június 4.

nagyon szeretem, mindenre használom, pattanásokon is segít, szépen nyugtatja a bőrt, hajamat pedig selymessé teszi