Best of Beauty 2019

KissNiki

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Artdeco Double Finish Alapozó

Artdeco Double Finish Alapozó
2015. január 19.

Utazáshoz használom magamon, mert ilyenkor nem tudom magammal vinni a folyékony alapozómat és a púdert! A fedését közepesnek érzem, szép egyenletes bőröm lesz utána. Nem kell fixálni, így is csak minimálisan és egyenletesen kopik!
Tökéletes alapozó, nagyon megszerettem és még a szivacs is használható benne!
Nagyon ajánlom!

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2014. október 16.

Annyira nem rajongok a BB és CC krémekért. Egy alapozó alapozzon, krém hidratáljon.
Annak ellenére, hogy ezt "mindent" tud, meglepően jó termék. Szépen enyhén fed, összezárja a pólusokat, egyenletesen egységesíti a bőrt, ha a jó árnyalatot megtaláljuk.
Én hétköznapokra nem használom, az erősebb fedést szeretem, viszont nyaralásra, utazáshoz tökéletes, vagy olyanoknak, akik idegenkednek az alapozótól, vagy képtelenek azt szépen felvinni az arcra!

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2014. október 14.

10 éve nem használtam Avon terméket! Ezt ajándékba kaptam, jó benyomásaim vannak.
A keféje egy kicsit nagy, de még használható. Elegendő festéket visz fel a pillákra, egyszer is elég végigmenni vele, gyorsan szárad, gyors kézmozdulatokat kíván meg használójától. Egy kicsit valóban megkeményednek a pillák tőle, viszont egyáltalán nem potyog, morzsolódik. Nem írják, hogy vízálló lenne, mégis nagyon tartós, csak olajos lemosóval próbáljátok leszedni!
Összességében elégedett vagyok vele, az utazós táskámba került bele. Ér annyit mint néhány luxusmárka sok ezer forintos spirálja, amivel már pórul jártam, mert otthon a kiszáradt termékkel szembesültem. Ezt tutira nem nyitogatják ki a boltban százszor. És pár hónap használat után sem fog annyira fájni, ha kidobom, mert már használhatatlan.

2 ÖSSZETEVŐ

Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott