kissnoncsa

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrtípus: Száraz

1 ELADÓ KRÉM

ColourPop Double Entendre Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Double Entendre Pressed Powder Shadow Palette
2018. február 10.

Nagyon megéri az árát. Remek nude paletta, nem porol, jól pigmentált, könnyű eldolgozni. Picit magasabb az ára mint az itthoni drogériás termékeknek, de megéri! Minden CP palettát imádok, de ez a go-to palettám tőlök! Mindennapokra tökéletes, de drámai hatást is el lehet vele érni. Aki teheti próbálja ki, vegye meg és el fogod felejteni, hogy naked is van a világon :) Annyira hihetetlen a termék ár-érték aránya!! (nekem az egyik kedvenc CP palettám)

Colourpop Ultra Blotted Lip

Colourpop Ultra Blotted Lip
2018. február 10.

A Satin Lip nekem egy fokkal nagyobb barátom, mivel sokkal pigmentáltabb. Tény, hogy ez nem ígér nagy pigmentáltságot, viszont tartósságot igen! Éppen ezért a mindennapos go to lip-nek a Zuma árnyalat tökéletes! Egyenlőre még csak őt birtoklom ezzel a formulával, de biztosan beszerzek még egy párat. Könnyed viselet, lassan és egyenletesen kopik. Csak ajánlani tudom ezt is, ahogy az egész márkát!!

ColourPop Pressed Powder Bronzer

ColourPop Pressed Powder Bronzer
2018. február 10.

Nagyon vegyesek az érzéseim, nekem is a private party van meg. A szín tökéletes, jól eldolgozható, tartós, pigmentált.... VISZONT úgy porol mint még soha egy bronzerem... Szeretem ha rajtam van, de utálom felvinni... Remélem ezen valahogy javítanak és akkor a pp bronzereik is csodásak lesznek! Maga a szín tökéletes nagyon hasonlít a Butter Bronzer sötétebb árnyalatára.

1 ÖSSZETEVŐ