kissveraa

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2019. január 6.

Teljesen érthetetlen hogy tudtam eddig enélkül élni. Én főként primerként használom, és csupa szépet tudok csak mondani. Nem fénylik át, nem okoz pattanásokat, smink érintetlen rajtam nap végén is. Sajnos az összetevői tényleg nem a legbőrbarátabbak, de így se gondolom hogy meg tudnék válni tőle.

Maybelline The Burgundy Bar Paletta

Maybelline The Burgundy Bar Paletta
2018. július 3.

Abszolútt 5*. Építhető, pigmentált színek, jó kombinációkkal,viszonylag könnyű összeválogatni. Ráadásul nekem több szempontből hiánypótló, sok színt nem találtam eddig a polcokon.

Trend It Up Intense Color Vízálló Szemhéjtus

Trend It Up Intense Color Vízálló Szemhéjtus
2017. október 20.

Nem is tudom hogyan öntsem szavakba ezt az élményt... A DM-ben találtam 600Ft-ra leárazva, a hülyének is megéri gondoltam. Hát nem  Kipróbáltam a kezemen, tetszett hogy száradás után nem kenődik, óóó mondom jó lesz ez.
Ma vidáman be is vonultam benne dolgozni. Délutáni meetingemen egyszercsak érzem hogy nem tudok pislogni, mert felragad a szemhéjam. Na kérem a tus elfolyt, és olyan állaga volt mint a technocolnak száradás után. Elképesztő kínok között tudtam csak a női mosdóban levakarni. Az hagyján hogyha hazamegyek kidobom, de még az is játszik hogy előtte rituálisan elégetem hogy nehogy a gonosz szelle megtámadjon bármi mást a lakásban. Mínusz 5 csillag.